Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba aki fiú aki szereti a lányokat és a fiukat is mit tegyek? Bővebben lent L/16

Figyelt kérdés
Nos mind ketten emok vagyunk de nem vágjuk az ereinket meg semmi ilyesmi. Nos neki van pasija ő is emo. Be kell vallani nagyon aranyosak együtt nem zavart ha csókólóznak egymással vagy egyéb dolgok egymást rend szerint én olyankor illedelmesen férre néztem.Sokszor segítettem a lelki ügyeikben ,de mindig is szerettem Micit ( így hívják a barátomat)De nem akarok közéjük állni a pasiját is kedvelem de amikor együtt látom őket mindig elfog egy szívbe markoló érzés és ez megy hosszú ideje mit tegyek?

2013. aug. 17. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
A magatokfajta hermafroditákról úgysem lehet megmondani, hogy fiú vagy lány... így engem sem zavarna.
2013. aug. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos drága 1. válaszoló bocsánat hogy elfelejtetem ki írni hogy hülyék vélemény nem érdekel bocsi :)Majd legközelebb oszthatod az észt....vagy nem engem nem izgat
2013. aug. 17. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a Mici eredetileg Misi, azaz miskakancsó? :P
2013. aug. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne térjünk el a tárgytól ha elehet
2013. aug. 17. 18:20
 5/7 csiguszbk válasza:
100%
a helyedben elmondanám... bár ha fiúval van valószínűleg inkább arra felé hajlik, nekem is volt egy barátom, aki lányokkal és fiúkkal is volt, de azt mondta hogy csak azért van lányokkal is mert nem fogadja el magát melegnek... és nem akarja hogy gúnyolják
2013. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
20:20 köszönöm az értelmes választ
2013. aug. 20. 00:25
 7/7 anonim válasza:
Hali! Én is emo vagyok nem foglak szekálni sztem ez tök természetes nekem is vannak biszex ismerőseim és mindet nagyon bírom. Ha gondolod írhatok priviben már ha még mindig kell segítség, mivel ahogy elnézem már több mint 2 hónapja írtad ki a kérdést. 14/L
2013. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!