Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ő várna rám tudom de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő várna rám tudom de nem várathatom sokáig mert szeretem és ő is. Mikor tegyem meg?

Figyelt kérdés
2 hete van barátom akit nagyon nagyon nagyon szeretek!!! ő már nem szűz régóta én még igen... mikor lene aktuális lefeküdnöm vele
2008. jún. 30. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Marhára nem két hét után!

Jézusom... amúgy ha ilyen 18 évesek vagytok, akkor is csak kicsit változtat a dolgokon, inkább akkor tedd meg, mikor

úgy érzed, készen állsz rá!

Nincs olyan, h aktuális- nem aktuális. Te döntesz, és csak akkor tedd meg, ha mindent tudsz, minden el van tervezve, és egy apró félelem sincs benned!

2008. jún. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2 hete? Hát az nagyon kevés idő! Ez egy olyan dolog, amit nem szabad elkapkodni, nem éri meg, mert egész életedben emlékezni fogsz rá. Előtte van egy csomó dolgod: gondoskodni a fogamzásgátlásról, megfelelő helyről és időről, illetve meg kell ismernetek egymás testét. Szóval ne szexszel kezdjétek, mert abból nem fog semmi jó kisülni.

Pontos időpontot nem fog tudni senki mondani, akkor tedd meg, amikor minden ideális, és mindeketten úgy érzitek, hogy többre vágytok.

Ha emiatt elhagy, nem is szeretett.

Amúgy hány évesek vagytok?

2008. jún. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne várhatna?A 2 hét az még nem egy hosszú idő.Akkor tedd meg mikor úgy érzed testileg,lelkileg,hogy készen állsz rá.Sietetni nem kell semmit kizárólag a másik kedvéért.
2008. jún. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

még szerintem legalább 1 hónapig nem aktuális....

ha már valamit szeretnél csinálni akkor maradjatok a pettingnél

2008. jún. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt írtad szeret, akkor tud még várni akármennyit is ha tényleg szeret. Szerintem.
2008. jún. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Asszem alaposan melléfogott a faszikám, ezért nem foglalkozom szűz picsákkal, azok még azt sem tudják mit akarnak, röhely!
2008. jún. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én 15 a barátom 17
2008. júl. 2. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!