Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen gondolkodással később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gondolkodással később könnyebb lesz barátnőt találnom?

Figyelt kérdés
Nem tetszik nekem ez a mai 16-18 éves korosztály, nem tetszik, hogy kirakják mindenüket, aztán a 2 hetes "kapcsolat" után depiznek, mert otthagyták őket, elegem van az ilyen csajokból és egyre több ilyennel találkozok sajnos, de épp ezért nincsen most olyan lány a láthatáron, aki eltérne ettől az átlagtól, szóval most jól elvagyok egyedül és nem próbálkozok senkinél, inkább várok, amíg lesz egy olyan lány a láthatáron, akiért érdemes küzdeni és hosszú távon működhet ez a dolog.Mit gondoltok erről?
2013. aug. 15. 11:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A 16-18 éves korosztály még nagyon sokat változik, mire huszonéves lesz, főleg párkapcsolatok terén. Elnyugszik, megkomolyodik, meg ilyenek.

Te is sokat fogsz változni addigra, és ez a hozzáállás valóban jó ahhoz, hogy később könnyebben találj barátnőt - feltéve, ha addig nem egy sötét sarokban ültél, és van életed, vannak barátaid, eljársz szórakozni, és tudod, hogyan szólíts meg egy lányt, na szóval az egész társas életet nem kell a nulláról kezdeni. Mert most ezek a lányok se csinálnak mást, csak gyakorolják, hogyan lesznek majd felnőttek - és mivel nem azok, rengeteget bénáznak.

Ami meg az idősebb barátnőt illeti, huszonéves kor alatt sajnos nem működik, vagy nagyon ritkán, túl nagy a szakadék, tudom, mert volt egy hat évvel fiatalabb fiúm, és hiába volt sokkal érettebb a koránál, egy idő után nem volt közös találkozási pontja a témáinknak, nagyon látszott a korkülönbség.

Szóval türelem, hajrá, és addig próbálkozz mással, és főleg: ne ítéld el ezeket a lányokat sem, mert néhány év múlva jó esetben rájuk sem fogsz ismerni.

2013. aug. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Megnyugtató, hogy vannak még ilyen fiúk. (Bár szerintem a 2 hetes kapcsolattal sokat mondtál..)
2013. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz idősebb nőt, sokkal jobbak az ágyban is, meg gondolkodásban is.
2013. aug. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ezen leszek.Sokan mondják, hogy nem működik egy idő után a korkülönbség miatt, de ez is ugyanolyan általánosítás, mint ahogyan én általánosítottam a leírásban.Kivételek mindig voltak,vannak és lesznek is és bárki lehet kivétel ezen a téren és más téren is!:)
2013. aug. 15. 12:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Ilyen lányokat olyan helyeken találsz, ami nem vonzza az üresfejű plázacicákat. Például túraegyesület, kutyaiskola, könyvtár, kiállítások, hagyományőrző rendezvények vagy táborok, lovarda (bár itt akadnak elkényeztetett, sznob csajszik, de őket könnyű kiszúrni), különféle hobbik tagozatai közt stb.


Ennyi idősen én sem találtam a helyem, egyszerűen nem értettem szót a saját korosztályommal, szóval megértelek. De hidd el, akadnak éretten gondolkodó, normális lányok a tizenévesek körében is, csak őket általában kinézik maguk közül a csak sminkről, sztárok és ismerősök magánéletéről, pasikról csevegni tudó cicababák.


24/L

2013. aug. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Pajtás, tök igazad van. Nagyon elkurvult a legtöbb csaj.


Azonban ha találsz egy kivételes lányt, aki okos, vonzó, csinos (anélkül hogy a mellei a nyakába lennének tolva a push-uptól), kedves és őszinte, annak már jócskán van barátja. Ha pedig épp nincs, akkor majd holnap lesz.

2013. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 g.gabor 17 válasza:
NE LEGYÉL SZERELMES!!!a nők zabálják a pénzt,utána meg csak ott hagynak a fenébe egy másik pasival.inkább csak kurj velük meg randomba smárolj csajokkal,nem éri meg a barátnő!!!
2013. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!