Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen gondolkodással később...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen gondolkodással később könnyebb lesz barátnőt találnom?

Figyelt kérdés
Nem tetszik nekem ez a mai 16-18 éves korosztály, nem tetszik, hogy kirakják mindenüket, aztán a 2 hetes "kapcsolat" után depiznek, mert otthagyták őket, elegem van az ilyen csajokból és egyre több ilyennel találkozok sajnos, de épp ezért nincsen most olyan lány a láthatáron, aki eltérne ettől az átlagtól, szóval most jól elvagyok egyedül és nem próbálkozok senkinél, inkább várok, amíg lesz egy olyan lány a láthatáron, akiért érdemes küzdeni és hosszú távon működhet ez a dolog.Mit gondoltok erről?
2013. aug. 15. 11:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hogy igazad van...
2013. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ezaz barátom! Nekem ugyanígy sikerült! 17 f
2013. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%
Kifogásnak ez is jó miért nincs nőd...később majd találsz másikat, mint a többi.
2013. aug. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor öcsém még várhatsz 10-20 évet.:D
2013. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Ne általánosíts. Vannak kivételek, még ha nem is sok, de van.
2013. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vannak kivételek :) De az a kevés is együtt van valakivel, de azt veszem észre, hogy a 20 évesek között már több szingli és normális csaj van, de ez csak az én észrevételem.
2013. aug. 15. 11:44
 7/17 Szergej55 ***** válasza:
B*szod, ugyanígy vagyok ezzel én is! Helyes gondolkodás! :)
2013. aug. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Csak sok 20-21 éves lány nem szeretne fiatalabb pasit. Pedig nem vagyok olyan mint a korosztályom, nem a bulizás az életem
2013. aug. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát igen :/ De a szerelem nincsen korhoz kötve, szóval előbb utóbb biztos találunk mindannyian velünk ugyan olyan érett és szerető barátnőt.
2013. aug. 15. 11:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Vannak még normáis lányok,példának okáért én :) Még nem volt barátom,mert komoly kapcsolatot szeretnék,ritkán járok bulizni és nem teszem ki a mellem a "kirakatba" :D 16/L
2013. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!