Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti megbocsátnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megbocsátnátok a pasitoknak ha megütne titeket? 15/L

Figyelt kérdés
Múltkor összevesztünk a pasimmal mert féltékenykedett és megpofozott. De nagyon megbánta... Ez mennyire elfogadtható?
2013. aug. 14. 14:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szerintem mindennek van oka. Nem tudhatjuk az előzményeket, "összevesztünk" ez alatt ki tudja mik történtek.


Nem szép dolog, hogy megüt.. Na de ez fordított esetben is így lenne? Mivel ha jól tudom mindenki egyenrangú.

2013. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Ha jogosan ment a pofon ,akkor bocsájtsd meg neki, megérdemelted! Ha viszont semmi alapja nem volt ,akkor érdemes lenne elgondolkodnod!

Ha engem megütne a barátom ,na akkor azthiszem ott vége lenne mindennek...

L/16

2013. aug. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Megbocsátanod meg kell neki. De ha ott hagyod az elégtételként csak a megbocsátást fogja megkönnyíteni. Ne menj vissza!
2013. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Sir Sarcasm ***** válasza:
Semennyire nem elfogadható, szakíts!
2013. aug. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Tutira nem!!!
2013. aug. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ő féltékenykedett, és még ennek tetejébe ő is pofozott fel? Nem igazán érzem itt a jogos részét a dolognak...

Mindazonáltal ha engem megütne a barátom, és őt magát jobban meglepné a tette, mint engem, akkor egyetlen pofont még megbocsátanék. A második alkalommal már lépnék. Mindenkinek jár egy újabb esély, de ha azt is eljátsza...

2013. aug. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Férfi létemre mondom, ez utolsó GYÁVA munka!

Dobjad a francba, mert ez még CSAK A KEZDET, túl fiatal vagy még, hogy bántalmazzon egy semmirekellő. Ha meg nem dobod, később tapasztalod a saját bőrödön (ahogy ismerősöm egy 22 éves lány is járt).

26 F

2013. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Az én anyukámat is megütötte a barátja és vissza ment hozzá :((( szerintem ne menj vissza hozzá találsz te jobbat aki nem üt meg mégis milyen férfi az ilyen aki megüt egy nőt?? 17/l
2013. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha most hagyod magad, megbocsátod neki, ne panaszkodj, amikor majd legközelebb meg is ver!!! Akkor már meg is érdemled.


Engem eddig csak 1 pasim ütött meg, de miután visszakapta, szakítottam vele azonnal. Szerencsére a férjem nem ilyen vadállat.


27/N

2013. aug. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!