Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kinek hinnétek: a barátnőit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kinek hinnétek: a barátnőiteknek vagy a pasitoknak?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy 2 (barátnőm- más társaság, szóval ők nincsenek jóban) mondta, hogy látták a pasimat, amint épp megcsinálja azt a dolgot, amiről leszögeztem, hogy ha megteszi vége.

Bár semmi bizonyíték nem volt, én bnőimnek hittem és kidobtam a srácot, de nagyon szeretem.

Mi a véleményetek?


2013. ápr. 22. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:

kérdés,hogy a barátnöid mennyire öszinték,

ezt mi nem tudhatjuk,te ismered öket

2013. ápr. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen dolgot?És hol látták a pasidat?
2013. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Mit csinált?
2013. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerjük a történetet, nem tudunk véleményt mondani sem.
2013. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A véleményem, hogy lehet, hogy a barátnőid rosszat akarnak neked, de ha mindketten látták két különböző alkalommal akkor lehet, hogy megtette.


Én úgy jártam, hogy egyik legjobbnak hitt barátnőm megpróbált szétválasztani a pasimtól, valószínűleg azért, mert a 3éves kapcsolata most ért véget, és valószínűleg féltékeny, hogy mi jól megvagyunk így 2 és fél év után.

Szétválasztás alatt több órás skype beszélgetést értek amiben megpróbált ellene fordítani, IDIÓTA indokokkal.


A legfontosabb kérdés, hogy kiben bízol jobban, a pasidban vagy a barátnőidben?

2013. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
privátban megirom a sztorit, nyilvánosan nem szeretném. írjatok üzenetet!
2013. ápr. 22. 11:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted hogy kidobtad, DE nem azért mert a barátnőidnek hittél, pont ellenkezőleg nem bíztál annyira a párodban hogy kiállj mellette és hagyd hogy ő elmagyarázza bebizonyíthassa hogy nem tett semmi "rosszat".Ha ennyire nem becsülöd,és ennyire bizalmatlan vagy vele szemben semmi értelme a kapcsolatotoknak.
2013. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
lehet, hogy igazad van... de mondjuk nem tudja benizonyitani ezt.
2013. ápr. 22. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!