Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátommal lassan 2éve vagyunk együtt. és néha ugy érzem mintha csak megszokásból lenne velem együtt.

Figyelt kérdés
mintha csak megszokásból lenne velem együtt. Néha meg ug, nagyon sajnálom hogy eddig jutottunk mert én igazán szeretem, nem tudom hogy reagáljak a (nagy ritkán) flegmaságára, vagy ugy foglalkozzak vele hogy nem érdekel vagy?Nem tudom. Ha rákérdezek mi a baja akkor annyi hogy ideges vagy semmi.
2009. okt. 27. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
megszokás 2 év után?? majd 10 év és 2 gyerek után lehet szó megszokásról.. szerintem.. probáld meg vele leülni és értelmesen megbeszélni ne hagyd h egy "semmieal" vagy egy "ideges vagyok"al lerázzon.. mond el neki h mit érzel hallgasd meg h ő mit érez.. sok sikert
2009. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

szakíts.....

le sem sz.r már téged a pasid

2009. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

valami biztos nyomja a lelkét, azt húzd ki belőle, (am pedig akár 1 év után is lehet megszokás... ez hülyeség!)

meg kell beszélni,.. nem látom át a szituációt.

2009. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudod, a pasik akárhogy is mondogatják, hogy ők az erősebbik nem, azért az igényesebbjei elvárják, hogy a nő is legyen igényes, kulturált, ez vonatkozik a helyesírásra is. Remélem egy hivatalos levelet nem így írsz meg, mint ezt a kérdést, de szerintem a viselkedésével próbálja felhívni a figyelmedet a te hiányosságaidra, ha te nem szakítasz és nem leszel igényesebb, akkor ő fog.
2009. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!