Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Kezdeményeztek ti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kezdeményeztek ti a pasiknál?

Figyelt kérdés

hogy csináljátok?

mit mondotok nekik vagy mi a stratégia?


2013. aug. 11. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer kezdeményeztem, de akkor rájöttem, hogy rossz taktika volt. :D A pasinak hatalmas lett az egója, hogy nála kezdeményezett egy lány, és ezzel el is volt telve rendesen...Többször nem fordult elő, hogy én kezdeményeztem volna, inkább maradtam a régi módi felfogásnál, és engedtem, hogy a srácok kezdeményezzenek :)
2013. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem. Én félek kezdeményezni... Inkább várok
2013. aug. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
egyszer és nem lett jó vége... sohatöbbé, törjék csak magukat, ha nem akkor meg haljanak meg Marok Marcsával
2013. aug. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb fiú megijed , ha egy lány hajt utána. Valahogy nem lesz tőle vonzó . Nem tudom felfogni miért képtelen a legtöbb "fiú" odaállni azt elhívni valahova sétálni.
2013. aug. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kolosszus22 ***** válasza:
Utolsó, mert a stressz nagy, a legtöbbnek nem az odaállással van baja, hanem az utána következő kínos témakeresgéléssel, megfelelő kommunikációval.
2013. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%
4-es, talán ha normálisan bánntáok a fiúkkal és nem csúfolnátok ki, aláznátok meg, ha be mer próbálkozni nálatok minden másképp lenne.
2013. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Na de mégis melyik lány kezdeményez egy pasinál? Aki a kutyának sem kell. Még jó hogy nem kell nekünk, max. arra..
2013. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

látom megoszlanak a vélemények, de van hogy a fiú nem mert lépni. ha a lánynak meg igazán fontos megpróbálja, hiszen a mondás is arról szól: "amit egyszer megtettél egyszer megbánhatod, amit nem tettél meg , lehet hogy egész életeden át bánni fogod"

ezért én is azon a véleményen vagyok hogy meg kell próbálni, olyan sokat nem veszíthetünk

2013. aug. 12. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!