Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlagos lánynak már semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos lánynak már semmi esélye a pasiknál?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 14:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%

Ne magatokból indulj ki ahol az átlagembernek semmi esélye.


Fordítva jóval kisebb a mérce.

2013. júl. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A pasiknál nem, de a férfiaknál igen. A szóhasználat sokat elárul az igényeidről. Pasi? ...
2013. júl. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Átlag csaj, átlag pasi az rendben.

Persze az átlag csaj über pasit akar általában, ahogy az átlag pasi modellt. Ezért nincs sok embernek senkije.

2013. júl. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

pasi vagy férfi egyre megy...

én úgy gondoltam, hogy tetszik is neki az átlagos lány nem csak ha ló nincs szamár is jó alapon van vele...

2013. júl. 6. 14:59
 5/26 anonim ***** válasza:
Egy "egyedi" lánynak több esélye van, mint egy "átlagosnak."
2013. júl. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

Én teljesen átlagos vagyok , mégis udvaroltak már jópáran, és 5,5 éve van párom. Az tuti hogy nincs 10 udvarló naponta - mint a mai szépnek titulált csajoknak - de attól idegbajt is kapnék...


21/L

2013. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Én pont az átlagosat szeretem, nem kell barbibaba
2013. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Lányok, ne kezdjétek ti is! Már tele van az oldal ilyen fiúkkal, könyörgöm, ti ne!
2013. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
ja, akkor én ronda vagyok...akkor kérdés értelmetlen..
2013. júl. 6. 15:03
 10/26 anonim ***** válasza:
Pedig általában van vagy 10 udvarló/nap vagy minimum 17 éve koruktól ugyanaz a csávójuk. Gyorsan elfogynak az ilyen csajok és várhatunk 30 éves korukig mikor végre kidobják az öreg alkesz csávójukat...
2013. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!