Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy átlagos lánynak már semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos lánynak már semmi esélye a pasiknál?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 14:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"pedig nekem olyan kell!!"

Mindjárt gondoltam, hogy innen fúj a szél. Az ilyenek meg is érdemlik a sorsukat. Sosem értettem az olyan embereket akik náluk 10szer jobban kinéző emberekkel állnak csak szóba. Probálj a saját szinteden keresgélni.

2013. júl. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

:D

és el is hitte

2013. júl. 6. 17:00
 24/26 anonim ***** válasza:
Mitől vagy átlagos?
2013. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 xKakashix ***** válasza:
Én azt mondom, hogy az élet túl rövid ahhoz, hogy átlagos legyél. :)
2013. júl. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "átlagos".? Nincs olyan átlagos, se olyan hogy jó meg semmi. Egyet kell minden embernek megértenie, én 20 éves fiú vagyok sokat gondolkoztam róla, tehát azt kell megérteni, hogy minden egyes ember EGYFORMÁN születik egyforma tulajdonságokkal. A körülmények, a hely, a szülők, a barátok, a rokonok, az anyagi körülmények, ezek határozzák meg később hogy milyen lesz később az ember. Tehát ha valaki nem átlagosnak tekinti magát hanem mondjuk menőnek, semmivel sem különb egy nem túl menő embernek mert mondjuk mit tehet az az ember aki nem "menő" hogy nem úgy lett nevelve akit sok ember szeret vagy nem rendelkezik sok pénzzel stb... Tehát nincs olyan hogy átlagos se semmilyen. Minden ember EGYENLŐ. Aki nem így gondolja az elmebeteg.
2013. júl. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!