Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetek szerint, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetek szerint, mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 10 hónapja leszünk együtt. Az utolsó pár hónapban nagyon megromlott a kapcsolatunk. Mindig csak veszekszünk, minden hülyeség miatt. Én is és ő is kiakad minden apróságon.Mindketten nagyon féltékenyek vagyunk.

Pár hete/hónapja hívogatja, lájkolgatja a volt barátnője, akivel 2-3 évig voltak együtt. Engem zavart nagyon és felhívtam a lányt és kulturáltan megmondtam neki, hogy ez engem zavar és hogy bejezze be. Ez miatt is összevesztünk, tudom h nem a barátom tehet róla mert ő a telefont se veszi/vette fel neki én meg vele veszekedtem amit lehet nem kellett volna de megtörtént.

Nagyon csúnyán beszél velem, elhord mindennek, úgy érzem,hogy nem szeret... Nekem csak az a problémám, hogy mindennél jobban szeretem és nem akarom elhagyni. Mostanában mindig sírok miatt, lelkileg nagyon megzuhantam.

Olyan segítséget szeretnék, amiben a szakítás kérdé meg sem fordul.

Előre is köszönöm!


2013. aug. 10. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha lenne válasz az ilyen kérdésekre, akkor nem lennének szakítások.
2013. aug. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Áll a talpadra és szakíts vele én mégis azt mondom, és legyél nő! De ha neked ez így jó, hogy kikészíted magadat, mert te hűde nagyon szereted, meg álomi pasi, attól még te nem vagy boldog
2013. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem azt mondom, hogy álom pasi, de szeretem. Ameddig szeretem, addig nem szakítok vele, mert már ez megtörtént és nagyon rossz volt nélküle. A mi kapcsolatunk ez a se veled se nélkül se kapcsolat... :S
2013. aug. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!