Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Munkám nincs. A szüleimtől messze lakok, hazaköltözni nincs lehetőségem. A szakítás váratlanul ért, azt hittem jól megvagyunk, de ezek szerint nem. Gyakran gondolok az öngyilkosságra, semmi nincs amiért élhetnék. Barátaim sincsenek, nem rég költöztem ebbe a városba. Hogyan legyek jobban?
2013. aug. 9. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hova költöztél?
2013. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Menj el bulizz egyet flörtölgess és élvezd az életet.
2013. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
küld el privibe a telszámod felhívlak segítek!
2013. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ne add ki a telefonszámod, nem szabad
2013. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Tehát a barátoddal laksz, ez a probléma? Írhatsz privátot, ha gondolod, beszélgethetünk.
2013. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem vele élek már, mivel szakítottunk.
2013. aug. 9. 17:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Keress munkát, meg albérletet. Regisztrálj társkeresőkre, ha más nem és ismerkedj a környéken. Amúgy elég fura, mert gondolom mostanában költözhettél oda, ha nem ismersz senkit, és akkor minek akarta, hogy odaköltözz, ha ki akart dobni? Itt valami titok lappang.
2013. aug. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

foglald le magad, magadban döntsd el hogy boldog vagy. Én pl szerintem a világ legboldogabb embere vagyok, pedig "semmim" sincs. Igaz munkám az van már vagy 6éve és az az első.


Nekem sincsenek barátim, nem járok bulizni, és sehova, nem volt még barátnőm. Ezzel ellentétben sokan szeretnek, de nem bízok meg bárkiben. KB senkiben.


Empatikus vagyok, saját magam hangulatát mások által érzem. Negatív dolgokat megtanultam nem átvenni.

Nincs semmim, de ha látok egy boldog embert az leszek én is.

Mindig egyre és egyre boldogabb vagyok, sokszor már kicsit bolondosan boldog. Röhögök a semmin, magam szórakoztatom.



Kérdező azt javaslom neked, hogy tudd meg mit szeretsz, aztán csináld azt. Próbáld meg leszarni a problémáid. Sose akarj elérni egyből nagy dolgot, hanem mindig aprólékosan. Ezzel együtt hallgass a szívedre, és próbálj meg a fontos dolgokra figyelni.


Úgy mondom ezt hogy mióta az eszemet tudom, nem ittam, cigiztem, ha hiszed ha nem 10éve egyetlen egy gyógyszert sem szedtem semmire. Miért? Nem aggódok soha semmin.

2013. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Miért akar mindenki öngyilkos lenni mostanában ??

Ért egy kisebb tragédia, na bumm...

Fiatal vagy még, megoldod..., na meg idővel úgy is jobb lesz.

2013. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

5. voltam. akkor nem értem. szóval van hol laknod.

keress munkát!

sokan vannak, akiknek nincsenek barátaik, nincs párja sem, nem könnyű, de csinálják.

2013. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!