Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, a volt barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, a volt barátom szakított még velem a távolság miatt?

Figyelt kérdés
A volt barátom szakított a távolság miatt velem, de azóta is beszélünk, újra megkedveltem elmondtam neki, de nagyon nem akarok a barátságnál semmit, csak azt kérdezte hogy most akarok a barátságnál többet vagy nem, mondtam nem tudom. De persze azóta is webcamerázunk beszélgetünk meg minden! És mit csináljak még mindig tetszik?
2013. aug. 1. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szakított, akkor ennek semmi értelme.. Ahhoz, hogy ne fájjon, és ne kelljen rágondolnod, érdemes volna ezt az egészet végleg lezárni.. Ő tisztában volt azzal a kapcsolat elején, hogy mekkora a táv.
2013. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is tisztában voltam vele, még találkozni is akartam de bumm akkor szakított velem, de egyszerűen nem tudom elfelejteni, vele álmodok, folyton róla beszélek a barátaimnak. Komolyan ez már beteges. :(
2013. aug. 1. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem,nem beteges,normális! Sajnos. :((

Tudom milyen sz@r érzés,én is átéltem már. :'((

Túl leszel rajta dővel!

2013. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha szakított a távolság miatt akkor vedd tudomásul, és ne ringasd magadat egy álomvilágban :$ Lehet hogy csak azért beszélget veled, mert azt gondolja, hogy baráti beszélgetés, tekintve, hogy egy határozott választ nem tudtál neki adni, annak érdekében, hogy mit is akarsz valójában... Semmint ne csinálj várj, bár ha szakított vele akkor vagy tényleg a távolságba belefáradt, már nem vonzódik hozzád, talált valaki mást stb.
2013. aug. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát remélem! :'(
2013. aug. 1. 10:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Jó igazad van, de akkor is nehéz vele lépést tartani egyszer rám ír egyszer nem egyszer bunkó máskor nem. Kb én is ilyen vagyok mert igazad volt nem tudom eldönteni hogy mit is akarok valójában.
2013. aug. 1. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!