Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi korkülönbség sok?

Figyelt kérdés
Én 13/L Ő 17/F

2013. aug. 9. 03:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem, az új btk szerint már kúrhattok is! :D
2013. aug. 9. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
HA nemi aktust létesít veled, az megrontásnak számít, amúgy annyira nem sok :)
2013. aug. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sok, de az érzelmeknek amúgy sem lehet határt szabni.Korhatárt sem.
2013. aug. 9. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ilyen korban ezeket a k.külömbségeket soha nem értettem.
2013. aug. 9. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ezt faterodtól kérdezd majd meg...

És nem, nem lehet egy apai pofon miatt feljelentést tenni, még mielőtt kiírnád.

2013. aug. 9. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem kúrtam volna 17 évesen 13 éves lányt. Most 21 évesen sem kúrnék 17 éves lányt.
2013. aug. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha abból indulsz ki, hogy a lányok korábban érnek, míg a fiúk későn, akkor PUSZTÁN nemi szempontból mindketten egy 15 éves szintjén vagytok, plusz minusz két év.


Persze ez hülyeség, mert nem csak nemi érés számít, de mindketten tizenévesek vagytok, és ő sem egészen felnőtt még, sőt.


Ha a lány érettebb típus, akkor szerintem semmi gond.

2013. aug. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hogy lenne már érett?? 13 éves az még gyerek...a p*naszőre is épphogy kinőtt... a lányok sem érettebbek gyerekkorban mint a fiúk. ez a különbség kb 15-16 éves korban kezd el meglátszódni 13 évesek mind egyformák. kölykök. babázniuk kéne meg tanulni nem pedig ilyeneken gondolkodni. szomorú, hogy ide jutott a világ.
2013. aug. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"13 évesek mind egyformák"


Éljen a szterotípia. Eleve hogyan lehetne komolyan venni a kirohanásodat, ha te automatikusan mindenkit egy kalap alá veszel?


Nem, senki sem különbözik, csapsz az asztalra. Vagy nem voltál középiskolás korodban randevúzó típus, vagy csupa negatív tapasztalat ért akkoriban velük, és ezért általánosítasz.


Nem voltam szoknyavadász, ahogy Casanova sem, de több 13-14 éves lánnyal is jártam középiskolásként, akkoriban eleve nem nehéz még az ismerkedés. Egészen más tapasztalataim voltak velük, mint neked, talán legyél már képes elfogadni más nézőpontját anélkül, hogy frusztrált kirohanást rendeznél. Köszöntem! :-)

2013. aug. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ez nem frusztrált kirohanás, és figyelembe veszem más véleményét. ez meg az én véleményem. köszöntem!


nem tapasztalatokról van szó. de valljuk meg hogy a 13 év az még nagyon fiatal. az egy dolog h te fiú vagy és jártál lányokkal. de a fiúk mások. egy lány sokkal törékenyebb rájuk vigyázni kell. egy fiút a szülei könnyebben elengednek otthonról későn északa mint egy lányt. mert a fiúkat nem rántják be a bokorba nem fütyülnek utánuk. a kettő nem összehasonlítható.


szerintem 13 évesen nem a pasikkal kellene foglalkozni. nekem se ez volt a legnagyobb gondom hogy túl idős egy pasi hozzám, sőt nem is izgatott a téma különösebben. volt aki tetszett, elpletykáltam erről a barátnőimmel de nem jártam egyikkel sem. ez nem rossz tapasztalat ez döntés kérdése, hogy az ember mivel tölti ezt az időszakot. nem feltétlenül kell szerelmi csalódásokon keresztül menni ennyi idősen, később is nehéz feldolgozni. gyerekeknek ez nem való, nem egészséges.

2013. aug. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!