Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha ilyen csajokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha ilyen csajokra gerjedek?

Figyelt kérdés

És ha találnék egy ilyet akkor soha el sem engedném?

[link]


2013. aug. 7. 23:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

azért büszke vagyok hogy még vannak ilyen emberek is :)

és nem csak olyanok akiknek minden vágya egy retkes koszos cigány..

2013. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Az ideológiától függetlenül egy helyes lány, úgyhogy nem baj, hogy ilyenre gerjedsz.


Nekem is tetszett egyébként az Iron Skyból a kis szőke. :3

2013. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha művelt, intelligens, tiszta származású, és az ideológiával szimpatizáló személy vagy akkor lenne esélyes ilyennél. Én hasonlókat eddig leginkább gyártelepi találkozókon láttam, ahol kevesebb, de leginkább elvontabb és értelmesebb emberek vannak. Szokott lenni skinhead, cybergoth/gót, rocker/metálos is, de a legtöbben szimpatizálnak az ideológiával, és ellenségeskedés se nagyon van a külső miatt. (skinhead koncerteket nem ajánlok, mivel tele van primitív alakkal)
2013. aug. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!