Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ellenzik a szülők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik a szülők egy 14 éves lánynak hogy 18 éves fiúval legyen együtt?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 18:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17 vagyok. Ebben a korban már merem állítani, hogy inkább vagyok felnőtt mint gyerek, persze lesznek akik rácáfolnak. Vissza nézve, hogy milyen voltam 14 évesen... Mit ne mondjak hatalmasat változtam 3 évet alatt. Egy idő felfogod, hogy mit jelent a felnőtt gondolkozás, persze most az van, hogy a kordbeliek erősködnek, hogy ők mennyire felnőttek meg minden. Bla bla bla. Mondani sok mindent lehet...
2009. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
azért, mert ebben a korban az a 4 év igenis sokat számít. A fiú 18, kb most érettségizik, esetleg egyetemre megy, bulizni jár, egyetemita ként hétköznaponta is, valljuk be egy 18 éves fiú már nem cska kézfogásról ábrándozik, hanem mondjuk szexelni is akar. Ehhez jön egy 14 éves lány, 9-es középiskolás, az a feladata hogy iskolába menjen, aztán haza, otthon tanuljon, du találkozhat a barátokkal, vagy valami, de nem éjszakába nyúlóan bulizni. A szex témával is várhatna még, akárhogyis érzi magát elég idősnek hozzá, nem az. Az érdeklődési körük teljesen más, a testi szükségleteik mások, arról nem is beszélve hog ymondjuk a fiú barátai mit szólnának, ha egy kis 14 évest cipelne magával esetleg szombatonként bulizni. Ne értsen félre senki, de nem egy társaságba valók még ennyi idősen. Persze, mindig vannak kivételek, meg ismerős akinél elfogadták, de szerintem a családok túlnyomó többségében a fiúnál és a lánynál sem néznék jó szemmel a kapcsolatot a szülők, csak a balhé lenne belőle. Ennyi idősen még túl sok ekkora korkülönbség.
2009. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Azért mert a 18 éves fiú MEG AKARJA dugni a leányzót.


Nem kell ezt túlbonyolítani.

2009. okt. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

értem felfogtam köszönöm a válaszokat!

de nekem ne mondja senki hogy 17-18 évesen felnőtt

szerintem épp hogy egy 14 éves komoly gondolkozású egy 18 éves, nem annyira komoly fiúval ér fel

2009. okt. 25. 18:47
 15/19 anonim ***** válasza:

Buta tinik állandóan jöttök itt az "érett gondolkozással".


Most őszintén, MINDEN kapcsolat alapja a sexualitás. A fehérlovas herceget meg a lányregényes hősszerelmeseket el kell felejteni. Ők az 1%. Ti meg a 99%....


És igen - az egyenesgerincűeket kivéve - minden pasi azt mondja, hogy jajj így szeretlek, úgy szeretlek, várok rád a sexel amíg csak akarod. De 1 hónap múlva fel fogja hozni, hogy nem-e sz0pnád le, nem-e dugnánk már egyet. Aztán úgyis beadod a derekadat.

És az esetek 90%-ában a butácska tizenéves lánykáknak ez el sem jut az agyáig. Ahogy most éppen neked se nagyon ahogy látom.


A szüleid féltenek, ennyi. Nem véletlenül. Én sem engednék se a lányomhoz se a keresztlányomhoz közel egy ilyen "nagyfiút" se. Tökénél fogva lógatnám fel az erkélyre ha összefutnánk. Aztán mehet a saját korosztályához.


Amgy meg azt hiddel nekem, hogy csak a LOOSER csávók keresnek maguknál 3-4 évvel idősebb lányokat. Az igazi pasiknak 18 éves korukig saját korabeli lány kell, 18 felett (amíg értelmes felnőtté nem válik) meg 18 éves.

2009. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
* 3-4 évvel fiatalabb lányokat keresnek a nyomorékok természetsen, nem idősebbet.
2009. okt. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Van amúgy olyan akinek a szülei nem lövik be ezt a "te érettebb vagy a korodnál"-dumát?Ugyan,ezt akarjátok hallani,ezt mondják,plusz velük máshogy viselkedsz mint egyébként.Ja,választ már irtam korábban.
2009. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

"szerintem a kor nem befolyásolja a gondolkodásmódját valakinek"


Na látod, most bizonyítottad be az éretlenségedet.

A választ már tudod.

2009. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó ott volt..Annak aki a koros baromságot írta :Te szerinted ugyanúgy gondolkodsz mint a nagyszüleid?Mert ebből ez jön le.Ja,meg az hogy én 4 évesen családot akartam alapítani meg jól keresni.
2009. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!