Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy egyiküket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy egyiküket se bántsam meg?

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze a barátommal, eleinte jól indult a kapcsolatunk. Aztán egyre inkább zavart, hogy túlságosan is közvetlen a lány ismerőseivel. Például ölelgeti őket stb. Lehet. hogy csak engem zavar ennyire, nem tudom. De ezek ellenére szeretem. Van neki egy haverja, akivel nagyon jól el szoktunk hülyülni, (féltékeny is miatta) és megtudtam a barátnőmtől, hogy tetszem a srácnak. Azonban nekem sem közömbös ő. Mit csináljak? Hogy válasszak közöttük, mikor mindkettőt imádom, ráadásul haverok?
2013. aug. 4. 11:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Benne vagy kapcsolatban ami állításod szerint nem a legjobb, most pedig bejön neked egy másik srác. Ráadásul az egyik haverja:D Hát elég gáz..

Szerintem szakíts a pasidal, PERSZE HA MÁR NEM LÁTOD JÖVŐJÉT a kapcsolatnak, de ne jöjj össze azzal a sráccal mert akkor nagyon nagy balhé lesz köztük :D Hogy jól járj keress egy másikat őket meg felejtsd el.

2013. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na ez a legnehezebb kérdés, velem ugyan ez a helyzet. Ha szereted a barátodat, akkor próbálj megbízni benne, a haverját meg felejtsd el. Mert ha a másik srácot választod akkor az ö barátságuk is véget ér.
2013. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárhogy döntesz, ebből nem jöhetsz ki jól. Ha maradsz a mostanival, akkor bánni fogod, hogy kihagytad a másikat. Ha a másik sráccal jössz össze, akkor igaza lesz a barátodnak a féltékenységgel kapcsolatban és te leszel a legnagyobb "szemétláda" a haveri társaságban.
2013. aug. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyikre féltékeny vagy, és nincs mellette önbizalmad, nem érzed elég jónak magad, ezért érdekel a haverja, mert az a tény, hogy bejössz neki, símogatja az egódat, hogy Te is tetszel másnak, más is szívesen ölelgetne téged, mint a pasid a csajokat. Ergo: Nem szereted igazán egyiket sem, nem is kellenek neked. :)))
2013. aug. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!