Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A csajokat nagyon zavarná, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajokat nagyon zavarná, ha ilyen lenne a párja?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel, hogy össze jössz egy jókis pasival, akivel komolyra fordulnak a dolgok és össze költöztök.

De később megváltozik, és Wow őrült lessz belőle.


Gondolj bele haza érsz a munkából, a párod már otthon gépezik.

Szóval mikor haza érsz szépen köszönsz neki, erre ő javábon nyomattya a Wowot.

Nemhogy nem áll fel a székből és oda megy megölelni, hanem mégcsak rádsem néz, a tekintete szorosan a monitorra tapad.

Véreres szemmel és verejtékes arcal tolja a duelt, miközben te várod, hogy legalább annyit mondjon, hogy szia.

Mintha ottsem lennél, csak az a fontos neki, hogy elne veszítse a duelt. xD

Annyira bele éli magát a játékba mintha az élete múlna rajta.


Benneteket mennyire zavarna ha ilyen lenne a pasitok?



2013. aug. 3. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:

NAGYON

20L

2013. aug. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Törűni kő az akuntyát
2013. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon zavarna. Ha játszik 1-2 órát az nem gond, de ilyen szinten nálam már szakító ok. (mármint ha még köszönni sem méltóztat, az ölelésről meg már ne is beszéljünk.)
2013. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez kábé olyan mintha halai lennének. Nem társ. Lapátra vele.

Vagy ha nem akkor úgyis félreqr.

2013. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen zavarna 22l
2013. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha a párom ezt csinálná, és még köszönésre se méltatna akkor leülnék a saját gépemhez belépnék a karimhoz, rá irnék hogy vegyen már észre, lealáznám duelbe aztán elhívnám egy rhc-ra. xD

...


Mikor össze jöttünk kocka volt és alkalmazkodtam hozzá. Másfél évet pocsékoltam el az életemből azzal hogy napi 10-15 órát játszottam és ez halál komoly. Utánna feleszméltem hogy ez mégsem jó igy. Otthagytam, azóta nekem van életem, neki meg egy atom gires palája, de azt hiszem mind a ketten jobban jártunk igy.

Szóval ha valaki wow kocka lesz akkor sajnos le kell mondani róla, mert ez egy olyan játék amire nagyon rá lehet függeni.

2013. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát az ilyennel össze sem jövök!
2013. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ülj le vele te is játszani.. meglátsd, máris rád fog figyelni.. én is ilyen vagyok (najó én azért nem ilyen durván, meg én inkább skyrim függő vagyok).. barátnőmet eleinte zavarta, de egyszer rávettem hogy játszunk együtt és megszerette :) és azóta szinte mindig együtt játszunk :) 19/F
2013. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha nem köszön egy duel közben az nem baj, de ha utána se akkor... Beszéljetek meg egy időbeosztást, hogy ettől-eddig hagyjad a hobbijával foglalkozni. És hagyjad, hogy befejezze azt amit csinál, de ne enged még egyet kezdeni.
2013. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!