Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen SMS-t írjak a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen SMS-t írjak a barátomnak, aki azt mondta, nem akar velem beszélni, de jólenne megkérdezni tőle, hogy mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
2009. okt. 25. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Szia! Tudom, azt mondtad nem akarsz beszélni velem, de engem mégis érdekelne, hogy mit gondolsz, hogyan legyen tovább? mi lesz velünk? örülnék ha válaszolnál"
2009. okt. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem akar veled beszélni, inkább hagyjad, nehogy még jobban megharagudjon rád!
2009. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább semmilyet sem írnék. Számomra az, hogy őazt mondta, nem akar velem beszélni, azt jelenti, hogy ne keressem, ne írjak, stb. Majd ha aakr valamit keres ő. Én nem udvarolnék neki, hogy akkor most mi lesz velünk?! Szakítás, feltételezem.
2009. okt. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
én leginkább semmilyet sem írnák. baromi megalázó szerintem h a pasi jól elküldött a búsba, nemakar velem beszélni, de én azér nyomom neki az sms-eket amire úgysem válaszol.
2009. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van az előttem szólóknak. Ha akar még tőled valamit, hidd el megkeres, de én nem jósolok jövőt ennek a kapcsolatnak. Majd jön egy másik aki csak rád vár.:)
2009. okt. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!