Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van barátom, mégis más pasikka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, mégis más pasikkal álmodok. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem össze a barátommal, és már nem egyszer volt más pasival erotikus álmom. Pedig nagyon szeretem a barátomat, és nem tudom elképzelni hogy megcsaljam...
2013. aug. 2. 12:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
ezoterika -> álomfejtés
2013. aug. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mert nem szereted őt...

"Figyelj tesó... engem átverhetsz, a barátaidat átverheted, anyádat is átverheted... de a Farkadat... azt soha."


nagy igazság és lényegében nálad is ez van. Nem tartod a párodat megfelelőnek egy biztos támaszra. Nem érzed benne azt, hogy ő lenen az akire rábiznád az életedet.

2013. aug. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mert tüzelsz.
2013. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne az álmaidra alapozd azt hogy megcsalod-e a párod vagy nem. Attól még hogy álmodsz valakivel az nem azt jelenti hogy holnap már szexuális kapcsolat lesz köztetek(valóságosan).
2013. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

sokfélét jelenthet az álom, nem lehet cska úgy megfejteni, anélkül, h az illetőt ismernénk. az álomfejtés enélkül egy nagy humbuk!

az álomnak számos oka lehet. nem szó szeirnt kell érteni az álmot. számos lelki dolog jelenhet meg ilyen álom formájában.

2013. aug. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Attól még hogy álmodsz mással, szereted ugyanúgy, hülyeség, hogy nem.Csak annyit jelent az egész, hogy

tudat alatt vonzónak találsz másokat is, amivel nincs semmi baj.

Ha abban az esetben ha szeretünk valakit, senki mást nem tartanánk szépnek/szexinek/vonzónak, akkor a hűség/hűtlenség problematikája nem is létezne.

2013. aug. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 2. 12:21
 8/13 anonim ***** válasza:
A csávódnak kicsi a farka és jó lenne egy jobb, mi? :D
2013. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még nem voltunk úgy együtt ;)
2013. aug. 2. 12:42
 10/13 anonim ***** válasza:
én is álmodtam már más pasival, csak én lesz@rtam! reggel nevettem rajta egyet és kész :D ettől még ugyanúgy szeretem a párom és ugyanúgy szeretek vele szexelni
2013. aug. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!