Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy köszönjek neki?

Figyelt kérdés
A párom(14) vasárnap jön el hozzám. első találkozás mert 52km a táv.. hogy kell "normálisan köszönni"?:S mármint.. puszi vagy csók vagymi?:S (nemvoltmég eddig csókom..) És ő (fiú) kb hogy fog köszönni?:S mármint hogy szóval ő csak egy csókkal vagy puszi vagy csak ölelés?:S ez nekem nemtiszta:S
2009. okt. 23. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy a párod hogy még nem is találkoztatok? hmm... hát sztem egy öleléssel kezdjétek. utána max 3 puszi... aztán ha beszélgetetek és élőben is kijöttök egymással akkor TALÁN csók... bár 14 évesen nemtudom...
2009. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De te lány vagy remélem.

Szerintem ölelés elég mivel nem vagytok pár. Azt neten msn en nem lehet. Ennyire msn függők nem lehettek.

2009. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az lenne a legjobb, ha te döntenéd el, hogy mit akarsz, és azt is csinálnád. Úgymond: átvennéd az irányítást.

De ha bizonytalan vagy és ő is, akkor szerintem a sorrend:

1. mosoly

2. puszi két orcára

3. majd öleld meg melegen

4. majd nézz a szemébe és onnan majd talán látni fogod, lesz-e belőle csók. :-)

Sok sikert!

2009. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a párod ha még nem is találkoztatok.Te miket irkálsz itt össze vissza?Csak egy ismeretlen ember, szerintem csak puszival köszönj.
2009. okt. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
utolsó: nincs igazad. Ismerem. Szóval. Amúgy meg 1éve együt vagyunk és nem csak msn... telefon is. És a baráti közünk kb azonos. Az ő legjobb barátját személyesen ismerem. És szerinte ez normális dolog amit csinálunk. :D Ő pedig úgy ismeri, hogy együtt járnak úszni :D Nekem meg az osztály társam.. szép eset tudom xD
2009. okt. 24. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!