Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy dilis csaj egyre durvábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dilis csaj egyre durvábban nyomul a barátomra, mit lehetne tenni vele?

Figyelt kérdés

Még iskolából ismerik egymást és régóta nyomul, de a barátom mindig lekoptatta. Eddig nem igazán érdekelt minket, de pár hónapja ideköltözött a szomszédba, egy ideig lehívogatta költözni, pakolni, kávézni, de már nem megy.

A párom előtt velem is jófej módon próbál viselkedni, aztán amikor találkoztam vele a lépcsőházban úgy beolvasott, hogy egy retkes qrva vagyok, aki elvette tőle élete párját és meg fogom bánni, stb.

Kezdte azzal, hogy kiszúrta a biciklim kerekeit, valami büdös ragacsot öntött a postaládába, megpróbált bepanaszolni a melóhelyemen és a páromnak előadta, hogy megcsalom, látott valakivel. Csak megszívta, mert akkor épp anyósnak segítettem.

Magasról tojnám lefelé, csak hát itt lakik és ki tudja, milyen köcsög módszerei lesznek még.

Fel lehet az ilyet jelenteni? Itt lakik, ugyan mit csinálnának vele, csak még jobban vérszemet kapna. Vagy próbáljunk meg újra beszélni vele?

Mindannyian 30 körüliek vagyunk.



2013. júl. 29. 14:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor ami a megoldás: ha jön rinyálni és fenyegetőzni, nézz a szemébe. és közbe ne félj. csak állj ott. ha hisztérikus eset, szerintem ettől megzavarodik, mert a projekciója magára vetül vissza, és magába vágja a kést bele. ha állja a tekintetet, mint egy pszichopata, akkor kösd fel a gatyád, és tényleg ne félj tőle. mindenesetre ne provokáld. nem az a lényeg, hogy megijeszd, és nagymenősködj. csak nézz a szemébe egyszerűen, félelem nélkül. és kb meglátthatod, h mi a helyzet.
2013. júl. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
ebből azt is kiveheted, hogy csak zavarodott, és magával nem tud mit kezdeni, mert hajtja a belső elferdült, égő lénye, vagy pontosan tudja, mit miért csinál, tudatosan, kimérten. ez már egy lépés. ha csak zavarodott, inkább magával van baja, mint veled. ha hideg és megfontolt, azzal nem sokat birsz
2013. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!