Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy dilis csaj egyre durvábban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy dilis csaj egyre durvábban nyomul a barátomra, mit lehetne tenni vele?

Figyelt kérdés

Még iskolából ismerik egymást és régóta nyomul, de a barátom mindig lekoptatta. Eddig nem igazán érdekelt minket, de pár hónapja ideköltözött a szomszédba, egy ideig lehívogatta költözni, pakolni, kávézni, de már nem megy.

A párom előtt velem is jófej módon próbál viselkedni, aztán amikor találkoztam vele a lépcsőházban úgy beolvasott, hogy egy retkes qrva vagyok, aki elvette tőle élete párját és meg fogom bánni, stb.

Kezdte azzal, hogy kiszúrta a biciklim kerekeit, valami büdös ragacsot öntött a postaládába, megpróbált bepanaszolni a melóhelyemen és a páromnak előadta, hogy megcsalom, látott valakivel. Csak megszívta, mert akkor épp anyósnak segítettem.

Magasról tojnám lefelé, csak hát itt lakik és ki tudja, milyen köcsög módszerei lesznek még.

Fel lehet az ilyet jelenteni? Itt lakik, ugyan mit csinálnának vele, csak még jobban vérszemet kapna. Vagy próbáljunk meg újra beszélni vele?

Mindannyian 30 körüliek vagyunk.



2013. júl. 29. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Kapd el álarcban és rúgd ki a fogait...
2013. júl. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igazi pincés :D


Őszintén? Ne remélj,nem fog leállni.

Még az sem lehetséges,hogy bepasizik,mert ő neki a barátod az egyetlen.

Lehet kérni távoltartási végzést,ha ezeket tudjátok bizonyítani,de nem sokat ér.

2013. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatni kell rá. Kezdésnek venni neki fa testápolót és jól leápoltatni valakivel. Aztán ha a panaszai még mindig nem enyhülnek, kidobatni összeférhetetlenségre hivatkozva a házból.
2013. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ha lakásban laktok, fogjatok össze a lakókkal, ha jóban vtok, v ha elmondod neki, h ien idióta nő, írjatok kérvényt v rendőrségnek vagy ilyesmi... hogy kötelezzék az elköltözésre, mert veszélyes rád nézve konkrét okból. vagy ilyesmi. ahol mi latunk régen, onnan a lakók kitessékeltek egy down? kóros kamaszt, mert szerintük veszélyes volt a többi gyerekre (FENÉT!!!)... szóval elérték úgy is, hogy nem volt konkrét ok. bizonyítékokat gyűjtögetni, fényképezni, és még véletlenül se tudja meg... se a többi lakó. az maradjon a te titkod. hangfelvétel... csak fantázia kell. aki alattomos, azzal alattomosan kell elbánni. szemtől szembe nem lehet.
2013. júl. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a lakásajtóra meg tenni még egy zárat (lakatosat belülről... v nem tudom....) riasztó... esetleg előszobába egy webkamera, ami jól látszik, ha belépnek. hagy kapjon frászt, ha meglátja... nem fogja tudni, hogy kamu
2013. júl. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
2013. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem fogja ezt abbahagyni, nem véletlenül költözött oda

csak akkor hagy ezzel fel, ha talál másik alanyt erre

2013. júl. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
de! ami nagyon fontos... ne hagyd, hogy ez váljon a kapcsolatotok alapjává. ha a barátoddal v, sz*rd le az egészet... ha ezen fogtok csámcsogni, az csak gond lesz... ha 30 körüliek vagytok, és van egy kis hajlam a boldogságra és a nyugalomra, ne ez legyen a téma. néha beszélni kell róla, de ne fulladjatok bele, légyszi!
2013. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel értek egyet. Gumikesztyűt húzz az új lenyomatok ellen.
2013. júl. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ha lerúgnám még ellenem fordítaná, meg nem ér meg annyit, hogy aztán még ő jelentsen fel.

Nem igazán érdekel, mostanában nem szoktam vele szembetalálkozni, gondolom ő is kerüli a személyes találkozót, csak ma is szabadnapos vagyok, kinézek, erre ott sasol lent az ablak alatt.

Egyébként pszichiátrián is járt, szóval tényleg van valami baja, elvileg már gyógyult de szerintem meg nem az.

Lehet, mi hamarabb fogunk költözni egyéb okokból, a csaj a többi lakóval jóban van, takarít, virágokat ültet, az egyik idős néninek be is vásárol. Van ideje, nem dolgozik, hogy miből él az rejtély.

2013. júl. 29. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!