Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért ment ki a divatból virágot adni a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Ez egy nőnek nagyon jól esik/esne.. Immáron 2 hónapja együtt vagyok a barátommal,de eddig még egy szál virágot se kaptam tőle, pedig örülnék neki nagyon.
2013. júl. 27. 11:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Eddig abszolút normális barátnőim voltak de egyik sem örült neki.

Most komolyan attól lesz valaki normális ha örül egy miatta elpusztított növénynek?

Inkább akkor csoki,bonbon..

2013. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Az ételt megesszük és energiát nyerünk belőle. A virágot csak nézegetni tudod, és a cserepesnek senki nem örül...
2013. júl. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Miért ne örülnének a cserepesnek?? Ezt a baromságot..

A vágott virágokat meg ezért termelik, hogy el legyen adva és nyilván egy idő után tönkre fog menni. Úgy látom ti mindig kitaláltok valami kifogást, ami miatt ne vegyetek virágot. Arra nem gondolsz, hogy lehet azért nem örült a virágodnak, mert pl tapló mód adtad át neki? Ugyanis ez se mindegy!

2013. júl. 27. 12:45
 14/18 anonim ***** válasza:
Azért nem veszünk mert már a tökünk tele van, hogy az egyik lány igényli a virágot a másik pedig leszólja, hogy milyen gáz, meg hogy szívesebben nézi a kertben. Inkább csokit veszek, ha nem kajálja meg akkor majd én.
2013. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,remèlem az utolsó válaszodat te sem gondoltad komolyan.

Minden ember más valaki örül ennek és valaki nem.

És engem ne támadj úgy hogy semmit sem tudsz rólam...Én mindig vettem virágot amíg kedvező visszajelzést kaptam.Most komolyan olyan sóhernek nézel,hogy sajnálok 1000 forintot virágra?


Ja.Egy ágybavitt reggeli mellett,egy gyertyás vacsora közben tényleg taplóság átadni,nem is tudom hogy tehettem.

2013. júl. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem támadlak, de láttam már arra példát, hogy valaki tapló mód adta át. Sok fajta lány van, lehet hogy ez a lány nem szerette a romantikát, virágokat stb. Sok oka lehet. De a többség szeret virágot kapni. Meg kell kérdezni tőle, még ismerkedés elején, hogy romantikus vagy inkább belevaló csaj-e. Ha romantikus akkor szinte biztos szeretne virágot.
2013. júl. 27. 13:14
 17/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, én általában szoktam, nem tudom ki ment e a divatból vagy sem, általában nem vagyok napra kész a divattal (..sajnos vagy nem sajnos)


vagy bon-bon vagy valami! DE igaza van akárki mondta, sokan kb. ehm leszarják, aki meg se köszöni hát, elmehetnek a ***** anyukba, legalább egy köszi vagy valami, azért sok ilyen esetem nem volt.


De idő után uncsi, most honnan tudjam hogy akárkinek bejön-e, ő nem mondja(utal rá), én nem vagyok gondolat olvasó,, de mind1 ettől függetlenül én szeretek ajándékot vásárolni, szóval ezután is fogok, nem is csak barátnőnek szoktam másnak is, húsvétra vittem bon-bont a nőknek az irodában stb


...m ja nem valami vén régi módú ember vagyok az irodában 25 vagyok,, nah tök mind1 csak ne nézzenek öregnek

2013. júl. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Nem ment ki divatbol a virag....En majdnem minden nap szoktam viragot(csak rozsat veszek) venni a baratnomnek es nagyon szokott orulni nekik :)...es igen vannak sracok/fiuk/ferfiak akik nem csak divatbol vesznek viragot,hanem azert mert a srac szereti a lanyt....+ a lanynak oromot okoz egy szep virag:)
2013. júl. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!