Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért ment ki a divatból virágot adni a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés
Ez egy nőnek nagyon jól esik/esne.. Immáron 2 hónapja együtt vagyok a barátommal,de eddig még egy szál virágot se kaptam tőle, pedig örülnék neki nagyon.
2013. júl. 27. 11:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem ment ki.

Csak nem látni,ezért nem is adnak sokan.

De hidd el vannak még pasik akik adnak.

2013. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bummer ***** válasza:
Én mindig vittem az első randira, sőt utána is néha meglepem vele. A mostani párom például egy olyan virágot szeret amit ritkán visz az ember mert nem épp kis virág, és majd kiugrott a bőréből mert sose kapott. :)
2013. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%

Mert a lányok nagyrésze NEM örül neki.

17/F

2013. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
azért mert legutobb is amikor adtam annyit sem kaptam,hogy köszi válaszként...
2013. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert pénzbe kerül és a virág úgyis meghal. Inkább elviszem erdőbe sétálni és csodálhatná a természet szépségeit.
2013. júl. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Aki nem örül neki, minden bizonnyal nem épp egy barátnő típusú lány, ilyennek én se vennék (ha férfi lennék), de a normális lányok igenis örülnének ennek. Vannak nagyon tartós virágok, vagy cserepesek is akár. Ennyi erővel enni se vegyél magadnak, mert hamar megromlik..
2013. júl. 27. 11:59
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én minden héten veszek egy szál virágot a barátnőmnek
2013. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: Így kéne másnak is! :)
2013. júl. 27. 12:25
 9/18 anonim ***** válasza:
Mindig kapok virágot a páromtól...A múltkor kimentek sörözni a haverjaival és ő full részegen úgy döntött, hogy nálam alszik...Éjjel 4kor megjelent nálam egy szál rózsával aminek elég furán nézett ki a szára....amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy túl részeg és nem tudta leszakítani, inkább lerágta:)) Tudom, vicces, de akkor nagyon jól esett az a gesztus:D
2013. júl. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Mert a lányok nem értékelik a virágot, sőt, sokan még csak nem is szeretik. Udvarlással, figyelmességgel, romantikával titeket csak elüldözni lehet.
2013. júl. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!