Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy nem érdemlem meg a páromat?

Figyelt kérdés
Egy pszichiátriai eset vagyok jelenleg onnan írom a kérdésem. Én életképtelen selejt vagyok és gyáva alak. Tudom, hogy nem érdemlem meg őt, holott annyira szeret engem, hogy segít mindenben és gyógyíttat. És én is nagyon szeretem őt. 31/F
2013. júl. 25. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne eszőjjé máá! Csak hagyd, hogy szeressen és ne akard ez miatt elűzni magadmellöl. Szeresd te is őt és legyél vele nagyon kedves. Minden nap köszönnd meg neki, hogy van neked. Inkább maradnal egyedül mint vele?
2013. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nehéz kimondanom, és nem akarlak megsérteni, de ez a gondolkodás, buta. Nagyon buta.

Az efféle neurózis (én is szenvedtem korábban komolyabb önértékelési problémákkal, pszichológushoz is jártam stb stb) rettenetesen elhülyíti az embert, és is rettenetesen buta voltam.

A kérdésedben benne van a lényeg, hogy csak érzed h nem érdemled meg őt, de ez nem jelenti azt hogy így van.. Az írásod alapján teljesen alaptalan a feltevésed, és vegyél erőt magadon, mert nem a pszichológus/pszichiáter fog segíteni rajtad (hacsak nem biológialag van valamilyen bajod) hanem te önmagadon.

2013. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!