Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szoktathatnám rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szoktathatnám rá a páromat a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokat szívok, ő meg semmit, ezért büdösnek érez. Jó lenne, ha ő is dohányozna, így nem zavarná, hogy a házban is cigizek. Meg egyébként is, tök idegesítő, hogy soha nem gyújt rá. Tippek?
2013. júl. 17. 14:16
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Én 30 éve cigizek,de ilyen eszembe sem jutna.Mindig figyelek arra,h ne zavarjon mást a füst és szerintem,ha igazán szeretnéd ilyen eszedbe sem jutna. Sőt! Talán neked kéne leszokni,nem?
2013. júl. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Ha jót akarsz neki, sehogy. Szuverén joga, hogy ne dohányozzon, nem birtokoljuk egymást.

Apropó miért is nem te szoksz le? - ez is egy lehetőség, nem?

2013. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Te nem vagy észnél!!!!

Inkább azon lennél,hogy te szoknál le...

Remélem van annyi esze a párodnak hogy elveti a szándékodat.Ha szereted miért akarsz neki rosszat??

?Es el is hiszem,hogy büdösnek tart,mert a cigi szag igen is büdös.Tegyél ellene!

2013. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan szoktathatnám le a páromat a dohányzásról?

Ő nagyon sokat szív, én meg semmit, ezért büdösnek érzem. Jó lenne, ha ő is leszokna. Meg egyébként is, tök idegesítő, hogy mindig cigizik. Tippek?

2013. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%

14.24


Jó.Nálad a pont!!! :D

2013. júl. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Eddig egy hasznos választ sem kaptam. Kérem azok írjanak, akiknek van ötletük!
2013. júl. 17. 14:26
 7/15 anonim válasza:
100%
Szerintem keress olyat,aki dohányzik.
2013. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Együtt, kéz a kézben meghalni tüdőrákban nem túl romantikus..

+ amennyi pénz elmegy másoknál cigire évente, abból mondjuk kijönne egy utazás valami gyönyörű helyre. Inkább nyaralás ott mint a tüdőszanatóriumban.


Ha nem akar cigizni, akkor FOGADD EL. Nem az ő stílusa. És több ideig él.

2013. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

N e akard rászoktatni. Sokkal kevesebb lenne a konfliktus, ha a házban nem gyújtanál rá. Füstöt beveszik a ruhák, falak. Gondolom, nem akarsz leszokni, csak őt rá.

Nem fog menni, de Te menj ki az udvarra, erkélyre cigizni.

2013. júl. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a párod pofán ver, mikor felveted neki az ötleted.
2013. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!