Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy az isiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy az isiben egyre több lány biszexuális vagy leszbi? Jobban elfogadható a lányoknál mint a fiúknál?

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 10:14
 1/9 anonim válasza:
58%
Sajnos sok lány ezt divatnak tartja vagyis inkább a fiuk cukolásának. amit késöbb még ő is elhissz magárol aztán majd úgyis jön egy herceg majd akór kiábrándul a leszbi hajlamból.(általában)De azt azért hozzá teszem a pasiknak bejönnek azok a lányok akik voltak lánnyal estleg még ő is társul hozzájuk.
2009. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Divatból.
2009. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert fiatalkorban ez divat, de komolyan mondom, minden csaj ezzel szórakozik. Próbálják ki, aztán általában egy két kapcsolat helyre teszi a nemi identitásukat. A fiúk szerintem normálisak.
2009. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Egyértelmű :D Kicsit elvont, de az én logikám alapján: egyre több az emo / pózer, lányok ezért úgy döntenek, megpróbálják érzéseiket befolyásolni és hetero létükre kikezdenek lányokkal. Persze néha átjárnak a himbilimbire, de ez nem lényeges. Azok a srácok, akiknek pedig bejönnek ezek a lányok, elpártolnak tőlük, mert nem akarnak másodikok lenni. Így ezekből a srácokból is vagy b.zi vagy emo lesz -szóval szintén b.zi.


Lányoknál jobban elfogadható, hiszen a nő a szépség szimbóluma. Ha 2 nő játszadozik egymással, huncutkodnak az szép, mosolyogtató, vadító. Egy perverzebb - mások szerint átlagos - férfi számára izgató a gondolat, hogyha egy lány biszex, akkor kapható lenne esetleg egy hármas felállásra. Ha egy férfi biszex? Mindenki undorítónak találja, hogy képes egy férfival is lefeküdni. Ugyanúgy elítélik őket, mint a melegeket. De hát nem tehetnek róla, attól még hogy gusztustalan, más beállítottságúak...


19/F

2009. okt. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
divatból senki nem lesz b*zi ha nincs rá hajlama, csak többen teregetik ki az effajta szennyesüket mint 10-20 évvel ezelőtt, régen is voltak csak nem tudtak róla.
2009. okt. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lezbikusok előrébb járnak a témában. Jobban elfogadottabb a lányok "melegsége" mint a fiúké. Így van ez az idők kezdete óta.
2009. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Szia! Én boldog kapcsolatban élek, de ettől függetlenül van egy csaj, akivel sokszor együtt vagyunk úgy! Én valóban mindkét nemet szeretem, és nem divatból. Ez már a suliban is így volt, de nem teregettem ki! Most 22 vok, és szerintem ez teljesen normális, ma már elfogadható! Én azt is elfogadhatónak tartom, ha egy párból a férfi van másik férfival. Meg szerintem akár egy hármas vagy négyes belefér néha, mindkét fél partnerével vagy csak az egyikével. Igaz, hogy én külföldön élek, és haza csak ritkán jövök, de ez kint elfogadott dolog! Itthon azért sokszor divatból csinálják, és sokkal prűdebbek az emberek, tehát itt kevésbé elfogadott.
2009. okt. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
16%

Mind a kettő ugyan úgy elítélendő a szemeben. Számomra nem természetes. A 4 fal közt mindenki azt csinál amit akar, de mások előtt ne! Aki meg divatból csinálja az egyenesen szánalmas.

"Nem fogadom el a másságot!"

/Nevezzetek homofóbnak, nem érdekel!/

2009. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
29%

Először is, mert az emberek többsége élete egy szakaszában (különösen ebben a korban) az ellenkező nemhez vonzódik.


Vagy, mert túl sokan vagyunk a Földön és az, hogy divattá teszik a homoszexualitást, ez is népességcsökkenést eredményez. Ami a "világ urainak" jó.

2010. máj. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!