Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen az ideális pasi? Vagyis ti nektek milyenek az elvárásaitok? Ugy értem lehet ronda de belül jofej meg normális legyen? 15/f

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a belső a legfontosabb.:)

A külső lényegtelen!

2013. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Külsőre legyen minimum akkora mint én, és ápolt.

Ne legyen bunkó, érzéketlen vagy hazudós állat:)

2013. júl. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16/l első voltam.:)
2013. júl. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mivel én elég ronda vagyol de volt egy két barátnöm és azok mondták hogy a belsömmel semmi probléma csak ők beleszerettek másba. Akkor igy van még esélyem?
2013. júl. 22. 23:54
 5/13 A kérdező kommentje:
Igy gondolom nincs mert lassan fél éve nem volt barátnöm pedig mindent megtettem. Elvittem mindenhova. Majdnem mindig reggelit csináltam és átvittem neki és ugy kelltettem. Mozi meg minden. Versirás de ezek szerint ez senkinek se jön be :(
2013. júl. 22. 23:57
 6/13 anonim ***** válasza:

Fél éve nem volt? 15 éves vagy... mégis mit akarsz, hiszen még csak gyerek vagy. Nagyon ráérsz még ezzel.

Amúgy nálad mit jelent a ronda? Mert én nem igazán látok sose ronda embereket, a legtöbbjük simán csak igénytelen vagy elhanyagolja magát, elhízik, nem foglalkozik azzal hogy öltözik, milyen a haja, meg ehhez hasonlóktól lesz ronda. De ezeken lehet változtatni.

A külsőt látja mindenki először ezért számít. Gondolom te sem ronda lányokkal akarsz ismerkedni.

2013. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én sosem hanyagoltam el magam. Egyébként nem, nem akarol. De ha belül normális egy lány és beleszeretek akkor megszépül.
2013. júl. 23. 08:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a külső. Erre írok is neked egy példát: Ezen az oldalon megismertem egy fiút. Egy hétig nem láttam róla képet de nem érdekelt egy idő után a kép mert megfogott a belsője és szerelmes lettem belé. A kinézet csak egy jó pont a belső a fontos. Tudom hülyén hangzik, hogy olyanba szeretek bele akivel még csak nem is találkoztam de olyat érzek mint még soha. Vele álmodok és rá gondolok szinte egésznap. Szóval nekem nem számít a külső.:) 13/L
2013. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
13 éves vagy!
2013. aug. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És akkor mi van ha annyi vagyok? Attól még nekem is lehetnek érzéseim nem? :)
2013. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!