Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez gáz? Főleg nők írjanak!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz? Főleg nők írjanak!?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy nagyon furcsa 1 éjszakás kalandom egy lánnyal. Tömören:megismerkedtünk elvittem egy padhoz, smaci(szokásos, elkísértem haza majd felmentünk a lakására.

Ott minden megtörtént a konkrét szexen kívül, mert annyira sokat ittam ,hogy nem igazán állt fel a szerszám:/ megujjaztam meg kinyaltam és végül is elélvezett. Ő elkezdett cumizni és, hát nem igazán akart működni a dolog és mondtam ,hogy inkább álljunk meg. <- na ez miatt nagyon rosszul éreztem magam, hogy nem jött össze és szerintem gáz. A másik része pedig az ,hogy a barátja pont a szomszédja volt..és miután én "végeztem vele" futott át a barátjához is nehogy le bukjon szerintem...aztán inkább haza jöttem úgy beszéltük meg, hogy majd még bepótoljuk a szexet is meg minden, ma is beszélünk. De te jó isten:s ez nagyon szar nem?

igazából bánt az, hogy nem állt fel a sok pia miatt(szerintem ez mással nem igazán történik meg)

A másik ,hogy említést se tett a barátjáról , bár őszintén szólva nem érdekel, de akkor se jó ez így.

össze vagyok zavarodva, szerintetek ez mi?

20/f



2013. júl. 21. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Most éled a tinikorod. Nem gáz. Aki ilyen életet él az olykor felsül. Nekem is van ilyen haverom neki olyan storyai vannak, hogy a földig hajolok a röhögéstől. Hogy azzal mennyi minden megesett.


Pár beégés még és vagy túllépsz rajta, vagy megtérsz.

2013. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
határozottan egy idióta vagy.
2013. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én csak az első részéhez szólnék hozzá, tapasztalt nőként: a sok piától egy pasinak se áll fel, illetve csak nagyon sok "munka" után! :) Úgyhogy emiatt ne aggódj! :)
2013. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
piától nem állt fel, na nagy ügy, nem hülye a lány is tudja, ne csinálj ebből gondot N
2013. júl. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szntem nem vagy idiota csak most eled az eleted. ;D
2013. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem veled van a gond, hanem ezzel a az erkölcsi nulla lánykával. VÉletlenül elfelejtette közölni hogy pasija van. Édes istenem :D H..u..l..l..a..d..é..k
2013. júl. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk nem csak a leánykáról van véleményem...

Egyébként önmagában ez nem gáz, ha egy tartós, norm. kapcsolatról van szó, ott ez OK.


De az egyéjszakásnak az a lényege, hogy hirtelen, ott és akkor

Sztem. az a gáz, hogy elkezdtétek, és egyéjszakásnak indult, de igazából nem az lett, és ez rajtad múlott, más képet alkot rólad a lány, ha simán megmondod, hogy Bocs, de annyit ittam, hogy úgysem menne, és legközelebb lehet, hogy sokkal jobb lesz a valódi közös élmény

2013. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló, hát igazából ezt ő mondta amit le írtál, de én csak helyeselni tudtam hát m1:D köszönöm a válaszokat max még 1 alkalomra tervezek vele, de csak azért ,hogy helyre álljon az önbecsülésem aztán ennyi. legalább lesz min röhögni sokszor.
2013. júl. 21. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!