Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy vegyem lazábban, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem lazábban, hogy az újdonsült barátom hobbijából kifolyólag más csajokat fogdos?

Figyelt kérdés

Nagyon belezúgtam ebbe a fiúba,össze is jöttünk.:) Most minden jó,csakhát mégis van egy kis gondom. :D Van ennek a fiúnak egy hobbija. Ennek él,ezt csinálja a szabadideje nagy részében. Tegyük fel,hogy táncos. És hát minden előadáson,és edzésen más csajokat fogdos. Én ezt el is viselem,mivel muszáj. Csak elég rossz ez így. Adjatok valami tanácsot,hogy viseljem el könnyebben? Hogy fogjam fel ezt lazábban? Egyébként világéletemben ilyen féltékeny voltam,dehát persze hogy egy ilyen srácba kell belezúgnom,aki nap mint nap más csajokhoz nyúlkál. :D

20/L


2013. júl. 19. 22:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedd meg más pasiknak h téged fogdossanak:D Jelentkező biztos lesz:D
2013. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el sürgősen ezt a baromságot, ha nem akarod elveszíteni. Ha igen, akkor nagyon jó úton haladsz.
2013. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2! igaza van N
2013. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A nőgyógyász meg egész nap p'nákat néz és fogdos. Ehhez képest a tánc semmi.
2013. júl. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy tanítson meg táncolni..
2013. júl. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a négyes válasz zseniális :D
2013. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!