Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg barátom?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt és voltak hullámzások. Végre úgy érzem újra minden a régi és szeretném éreztetni a barátommal, hogy mennyire szeretem. Elég poénos a srác és nem szeret sokáig egy helyben lenni. Örökmozgó lélek. Költséges dolgokra sajnos nem tudok gondolni, inkább valami egyedi program érdekelne. Én piknikezésre gondoltam, de az unalmas lenne számára és nem tudom mivel lephetném meg. :s Van ötletetek?

#romantika #másfél év #meglepetés páromnak #meglepetés barátomnak #minden a régi #barátomnak meglepetés
2013. júl. 19. 18:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem egyszer azzal lepett meg a barátnőm, hogy mire hazaértem épp egy másik sráccal dugott. Na meg voltam lepődve rendesen. jó mi?
2013. júl. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az kedves, de én nem szeretném megcsalni. De azért sajnálom, nem lehetett kellemes :s
2013. júl. 19. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tudod mivel tudnád meglepni, csak egy ágy kell hozzá. Olcsó, hisz még ruha sem kell.
2013. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én különleges dologgal, programmal szeretném meglepni.
2013. júl. 19. 18:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom merre laksz, folyó parton vagy sem, de el lehet vinni túrázni, esetleg hajózni sokféle lehetőség van
2013. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tó van erre, de túrázni ő gyakran szokott és az nem egyedi meglepetés. Fogalmam sincs mit kellene ki találni.
2013. júl. 19. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:

paint ball, lézerharc, szabadulós játékok, horror pince, vidámpark, lőtér, versenyautó vezetés, ejtőernyőzés, kirándulás távolabbi városba, sátorozás, rafting

na, hirtelen ennyi, és mind 20e alatt van

2013. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

menjetek el biciklizni és aztán piknik valahol. Nem hiszem hogy unalmas lenne, biztos ki lesztek fáradva, az jól esne.

Görkori?

2013. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!