Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel lepjem meg a baratom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a baratom az elso evfordulonkon?

Figyelt kérdés

utana lesz a 19. szülinapja es ugy szeretne, hogy egyszerre tartsuk a kettot, ezert oriasi meglepetest szeretnek! :-)

A valaszokat elore is koszonom :-)



2013. ápr. 14. 11:37
 1/4 anonim válasza:
[link] csak itt most lány van:)
2013. ápr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát ha jól főzöl főzz neki egy finom vacsorát, de ha lehet, hogy ez számodra unalmas.

Nem tudom merre laktok, de ha romantikusabbak vagytok akkor pl. veszprémben vagy pécsen vannak ilyen falak meg kutak amire a szerelmesek lakatot raknak.. Ott is sétálhatnátok és raktok rá lakatot. :)

2013. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én azt kaptam a barátomtól h a házunktól az ő házukig a busz útvonalat meg mindent telerakott hatalmas piros szivekkel és ráírta a nevünket meg h 1év,stb. Nem tudom h ez nálatok mennyire megoldható de ha nem is egy egész útvonalat,de mondjuk ha emeletes házban laksz akkor a lépcsőházat,vagy a kertet telerakhatod.
2013. ápr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt csináltam a barátomnak hogy egy fehér tangát és egy melltartót tele írtam azzal h "csak xy-nak" (ide nyilván a saját pasid nevét írod) és ahogy levetkőztetett látta rajtam,és miután szeretkeztünk megtarthatta a fehérneműket
2013. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!