Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ajándékozzak a Barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajándékozzak a Barátomnak a Szalagtűzöjére?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, mivel úgy tudom ilyenkor általában ékszert, tollat, könyvet ilyesmiket szokás venni, csak az a gond, hogy a barátom nem igazán szereti az ékszereket, tollat semmiképp nem szeretnék neki adni, a könyvekkel meg hadilábon áll, nem igazán kedveli őket, szivesebben olvas magazinokat. (egyébként 1 éve vagyunk együtt, és kb 2-3 ezer forint értékben gondolkozom) előre is köszönöm a hasznos ötleteket, infókat...:)
2009. okt. 20. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
a puncidat.
2009. okt. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz az értelmes hozzászólást...:D
2009. okt. 20. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Szalagavatóra nem nagyon szokás ajándékot venni. Vagyis én még nem hallottam ilyesmiről. Inkább ballagásra. Szóval szerintem elég, ha csinosan felöltözöl, és elmész az iskolai ünnepségre.
2009. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1 üveg piát, amit szeret (komolyan)
2009. okt. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nálunk szokás adni, meg mindenképp szeretnék valamit amire emlékezhet, hogy azt akkor tőlem kapta, a pia nem rossz ötlet köszi szépen...valaki még???
2009. okt. 20. 21:31
 6/7 anonim ***** válasza:

semmi piát nem veszel 3000 forintér, amit el fog tenni sok időre, vagy amiről hosszú idő után is te jutnál eszébe.


viszont ha vennél egy szexi bugyit, amit 3000Ft-ból meg tudsz oldani, és adnál neki egy sztriptízt és utána egy vad szeretkezést, azt biztos nem felejtené el.

2009. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Világkörüli utat, korlátlan költőpénzzel. Egyszemélyeset, Te nem menj vele. Minden földrészen tölsön el legalább 1 hónapot, hogy legyen ideje becsajozni. Ha visszatér, és még mindig Téged akar, akkor Örökre egymáséi lesztek. Tuti. Már hallottam ilyet.
2009. okt. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!