Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy távkapcsolatnak mennyi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy távkapcsolatnak mennyi az esélye hogy fentmarad ha másik országba vannak mert az elég nagy távolság?

Figyelt kérdés
MIndenki aztmondja ha szeretik egymást akkor megy de akkoris nagyon nagy a távolság (szerintem)
2008. jún. 25. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyire távol..ha a párod szomszédos országban lakik, akkor nem annyira gáz.
2008. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Nincs sok esély rá, meg értelme se sok ha nem tudtok eleget találkozni.
2008. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, hogy átmeneti-e az állapot, vagy még nagyon sok ideig így fog maradni.

Írj egy kicsit konkrétabbat és akkor tudunk válaszolni.

2008. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Sztem ne hallgas ilyen buta véleményekre ha szeretitek egymást akkor mindnet ki lehet birni én 1 éve élek elég nagy távlságba páromtol töretlen a szerelmünk azota is, sok sikert jah fö a bizalom no féltékenység
2008. jún. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól is függ hogy mióta vagytok együtt. Ha 1 hónapja akkor lehet hogy szakítás lesz a vége de ha több évről beszélünk akkor nincs miért aggódni.Az sem mindegy mennyi az a távolság.
2008. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát oroszország meg magyarország ez a távolság a kapcsolat meg friss :D
2008. jún. 25. 19:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor50/50% az esély.
2008. jún. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az én Párom magyarországi, én erdélyi vagyok. még csak 2 picivel több, mint 2 hónapja vagyunk együtt, de a boldogságunk így is határtalan (:D) és mi el tudjuk képzelni, hogy majd összeköltözünk, összeházasodunk és gyerekeink lesznek egy szép napon. igazából csak az a lényeg, hogy egy távkapcsolatnak is ugyanannyi esélye van, mintha a szomszéd sráccal járnál, ha mindketten komolyan gondoljátok.
2008. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én lassan 8 hónapja élek párkapcsolatban.Engem és a barátomat 1100km válszt el,de úgy érzem működik.Persze tényleg fontos a bizalom.Amit még meg szeretnék említeni:az a boldogság,amikor végre újra láthatjuk egymást.xD

Sztem próbáljátok meg!

2008. jún. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az en fium Romaniaba el en meg Irorszagban 2006 nyaran talalkoztunk battyam gyerekkori baratja,neten ismertuk meg egymast jobban,es beleszerettunk egymasba 1 ev alatt tavaly nyaron talakoztunk elosszor ugy hogy testileg is kozeledtunk egymashoz,eleg jo volt mit ne mondjak...:D aztan most mar 2008 van vartunk egymasra,meg nem talalkoztunk de most o tervez ide kijonni,hat meglatjuk mi lessz,gondoltam mar szakitasra,de hat nem tudom...nagyon szeretem de nem hiszem hogy kitudnek birni meg 1 evet,meg meglatom,ha te nem birod akkor szakits vele.nincs ertelme ha nincs jovoje a dolognak.
2008. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!