Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy pasi szereti ha a baratnoj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi szereti ha a baratnoje főz neki?

Figyelt kérdés
es ha igen ,akkor miert...
2008. jún. 25. 16:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen nagyon, igaz a mondás, hogy a hasukon keresztül vezet az út a szívükig. Mert szerintem így érzik, hogy a barátnőjük gondoskodik róluk és szereti.
2008. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, szerintem is,és ez egyfajta ösztön hogy majd fog tudni gondoskodni a gyerekeikről, meg róla is a házasságban.
2008. jún. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Megerősíteni tudom az előttem szólót, a szívemhez a legrövidebb út a gyomromon át vezet :)

Imádok enni, az külön öröm, ha valami olyan finomat ehetek, amit a barátnőm készített. Persze csak akkor ha ő is örömmel csinál kaját és nem érzi kényszernek.

2008. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos nem egészen a gyomrán keresztül,az talán a második legjobb út lehet. Mindenesetre az biztos, hogy jó pont, ha otthonosan mozogsz a konyhában.
2008. jún. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen, feltéve ha tud :-)

-G-

2008. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Erdekes kerdes! A legtobb pasi biztos h szereti! Az en pasim soha nem ertekelte ha foztem neki!
2008. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szeretni szeretik csak nem mindenki értékeli.Mondjuk nálam abszolút pozitíz, a barátom oda van meg vissza ha meglepem pl. kedvenc kajájával de túlzásba sem kell vinni;)...Különben meg miért ne, ha tud az ember, ugyanis ez is egyfajta ajándék, egy kedves gesztus:)
2008. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen főleg ha jól főz.
2008. jún. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én imádom.ráadásul súlycsoportos sportot csinálok, és h fogyasztok mindig odafigyel, és képes azért nem enni rendesen(legalábbis előttem) meg nem főz rendes kaját, csak ilyen szar gyümölcsöket eszünk, hogy nekem könnyebb legyen.


gondoskodás egyik legjobb kifejezése.

2008. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen tudod a férfiak szivéhez gyomron át vezet az út!!! Csak ügyelj h olyat főzz neki amit szeret vagy szívesen fogyaszt!!!
2008. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!