Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 éves évfordulóra szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éves évfordulóra szeretnék valamit csinálni, de nincs pénzem. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Sajnos most nincs pénzem vásárolgatni, így az itthoni dolgokból szeretnék valamit csinálni. Arra gondoltam, hogy csinálok egy füzetet tele versekkel, de kb 2-3 vers az, ami ránk vonatkozik. Mit csináljak? Valakinek tipp? 1hetem van rá :S


17/L


2009. okt. 19. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Na végre valami normális ötlet (vers)! Fiúként kiráz a hideg,amikor egy lánytól egy plüssmacit kapok!!
2009. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy vegyél egy szép fotóalbumot és pár közös képeteket tedd bele az albumba. szerintem ez is szép ajándék, de ze nem zárja ki a verses kötetedet! :)
2009. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jav: ez
2009. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Apollo93 ***** válasza:
Én verset írtam a(volt)Szerelmemnek:) sztem nemrossz ötlet.
2009. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a vers jó ötlet, füzet fényképekkel, csak ne legyen túl nyálas.

vagy vegyél fel providentet

2009. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Vers tökéletes=)

Sőt még valami ennél is apróbb megteszi ha nagyon úgyvan a dolog=)... Az a lényeg h te juss róla az eszébe

2009. okt. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
főz neki de most komolyan én élvezném ha bnőm egy éves évfordulonkra főzne inkább és nem mindenféle mozizást akarna
2009. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Süss Neki egy sütit.
2009. okt. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!