Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéne a barátja lennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéne a barátja lennem?

Figyelt kérdés
Elutasított egy lány akivel elég jóban vagyok, suliból ismerem. Elfogadtam a döntését és tovább álltam. Felhívott múltkr telefonon és ki volt akadva hogy azóta nem keresem és kapzsinak tart hogy nem elégszem meg a barátságával. Nem értem hogy minek kéne a barátja maradnom, ti mit gondoltok erről?
2013. júl. 14. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
hát most vagy mégis akar valamit..vagy hülye...
2013. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Agyvérzést kapok az ilyen csajoktól...Én szimplán elmondom nekik.nincs barátság,mert tetszik és sosem tudnék rá barátként tekinteni.
2013. júl. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Froncsi ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gondolnám, hogy kapzsi vagy.

Ha minden egyes nővel barát maradna a visszautasított pasi, akkor ötször annyi lánybarátja lenne, mint fiú.

Én inkább úgy gondolom, hogy ő az, aki kicsit sokat vár el. Elvégre a legtöbb, amit adhatsz neki, hogy annak ellenére a barátja leszel, hogy visszautasított

2013. júl. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Froncsi ***** válasza:
100%

Bocsánat lemaradt.

Azt pedig minden nőnek érdemes lenne az eszébe vésni, hogy létezik egyszerre szerelem és barátság.

Úgy hívják: Tökéletes kapcsolat

amikor a szerelmed a legjobb barátod

2013. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ezt nem vágom hogy gondolják a lányok, persze ha meg összejöttetek volna akkor meg háborog h miért van ennyi lány barátod :D
2013. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem te vagy kapzsi, hanem ő az önző, amiért meg akar tartani mint barátot, és elvárja, hogy elfogadd az eléd vetett kegyelem falatot. Most komolyan, ilyenkor a lányok azt várják, hogy majd jópofizva nézzem végig, ahogy más pasikkal hetyeg a későbbiekben, amikor nekem még mindig ő kéne? Kössz, inkább nem!
2013. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok, csak én vagyok a lány. Egyik sulistársam, akivel kb másfél éve vagyok/voltam nagyon jóban, szerelmet vallott. Mondtam neki, hogy nekem más van, nagyon szeretem, de csak mint barátot. Tudom, hogy ez volt a lehető legfájdalmasabb mondat számára, és azóta is bánt a dolog. Már semmit sem beszélünk, azelőtt minden nap beszéltünk, fáj nekem is a dolog, de megértem, ha nem bír a barátom maradni. Remélem idővel jobb lesz, főleg, hogy mindketten másfele megyünk egyetemre, de próbálok beletörődni abba is, ha többet nem keres...


18L

2013. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!