Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándékot szeretnék adni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékot szeretnék adni, de nem tudom, hogy ez megvalósítható lenne?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy akár ezüst keresztet nyaklánccal. Ha csináltatnék egy medált, akkor az mennyibe kerülne? És hol lehetne? Esztergályosnál? És mennyibe kerül egy ezüst nyaklánc? A válaszokat előre is köszönöm. (Fiúnak lenne) vagy akár orvosi fémből is jó lenne, mert ha jól tudom az jobban bírja pl a termálvizet.

2013. júl. 13. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az esztergályos nem fából készít tárgyakat?

Az orvosi acél viszont jó ötlet, ékszerész üzletben szerintem készségesen segítenének.

2013. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
es ez hogy jon a szex tèmakorhoz?
2013. szept. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D a szerelemhez annál inkább :P
2013. szept. 20. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!