Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik ti hogyan fejezitek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik ti hogyan fejezitek ki örömötök, ha kaptok egy olyan lánytól ajándékot, aki tetszik is nektek?

Figyelt kérdés
Bejövök egy pasinak, be is próbálkozott, de tudja, hogy foglalt vagyok. Egyszer egy elég durvát beszóltam neki, majd ezt követően a titkárságon hagytam neki egy ajándék könyvet. De eddig se kép se hang...mi a baja, h még meg sem köszönte?

2013. júl. 10. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az ajándék tetszik-e.:D
2013. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csóválom a farkam XD


Megköszönöm,puszit adok és minnél jobban próbálom kimutatni.

2013. júl. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszadó nagyon aranyos vagy:) örülök, hogy te igy kimutatok az erzelmeid. Kicsit bánt hogy igyekeztem a kedvében járni, és meg sem köszönte, előtte meg még hajnali 1kor is küldött üzenetet.
2013. júl. 10. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja, hogy mit akarsz, hiszen foglalt vagy.
2013. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindezektől függetlenül irhat annyit h köszönöm, ettől még nem esik pántódása a férfi egójának............
2013. júl. 11. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha foglalt, akkor csak egy köszit meg egy ölelést kapna :D ha nem az, akkor egy szenvedélyes csókkal fejezem ki, miközben a derekát fogom ;) 18f
2013. júl. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kiadosan megdugom
2013. júl. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!