Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nektek tetszik valaki, hogy hívnátok fel magatokra a figyelmét?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
mélyen a szemébe nézek, hosszabb ieig, amíg el nem veszi a pillantását, majd én is így teszek, aztán mikor újra rám veti a tekintetét elkezdem simogatni lazán a combomat
2013. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elhívom vhova.. arra többnyire felfigyel:D
2013. júl. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Soha nem csináltam semmit, beszari kislány voltam:D
2013. júl. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 birnir ***** válasza:
11%

Iphone :

kontaktok--->figyelem hívása...Felhívom figyelmet és rárakom magamra az Iphont miközben hívom szóval : Felhívtam magamra a figyelmet XDXDXDXDXDXD najó ez nem volt vicces :D -_____-

2013. júl. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha ismerem,akkor beszélek vele és feldobom neki a témát szépen lassan amikor úgy érzem,hogy épp megfelelő,ha nem ismerem,akkor teszek róla,hogy megismerjen... ha nem teszel neki,akkor bármit csinálsz nem fog érni semmit vagyis akkor hagyd és p*csába
2013. júl. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3: ez tényleg nem volt vicces
2013. júl. 10. 23:17
 7/8 A kérdező kommentje:
*4
2013. júl. 10. 23:20
 8/8 x) ***** válasza:
Mindenképpen odamegyek hozzá. Na jó nem úgy, hogy "szia, járunk?", hanem valami apró, mindennapi dologgal. Például ha meglátok valakit az utcán, akkor kérek egy öngyújtót, vagy megkérdezem, hogy merre van a buszmegálló stb. Aztán megköszönöm, és felhozok valami hétköznapi témát. Ha mondjuk régebb óta ismered, akkor kicsit kiöltözöl és csak simán odamész hozzá, megkérdezed, hogy mi van vele, és szintén semleges, hétköznapi dolgokról beszélgetsz vele. Közben mosolyogj és néha nézz a szemébe. Ja, és hagyd beszélni.
2013. júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!