Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok keresztanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok keresztanyám felfogásához a távolsággal kapcsolatban? (párbeszéd alul)

Figyelt kérdés

Silvia

Szius!Lesz pesti utad,írtál már a lánnyal?


Zalán

szia

irtem vele, de nem alhatok nála


Silvia

Húha,és 1 napra is elmennél?


Zalán

hát nem tudom, hogy 1 napra meg-e éri


Silvia

Jaja,akkor mi legyen?


Zalán

még gondolkozom rajta, és irok ha jutottam valamire

amúgy ha tehetném oda is költöznék, mert itthon már nem birom

:S


Silvia

Ó te szegény,elhiszem,hogy nem könnyű neked!!!Ha tudok valamiben segíteni,jelentkezz!Csütörtökön megyek dolgozni 2 hétre.Pusza és kitartás!


Zalán

hát... van még valaki akihez el szeretnék menni akár több napra is (vele még nem beszéltem erről), csak az a bökkenő, hogy 278 km-re lakik innen

oké szólok

köszi


Távolság nem számît,vonat,busz elvisz,ha mehetsz oda,anyádékat meggyőzöm!!!!pá


Zalán



Ezt beszéltük ma facebookon... azt tudni kell, hogy szeptemberben leszek 16 éves. Na szóval mit szóltok így ehhez, hogy nem számít a távolság? Elengednéd a gyerekedet közel 300 km-re egyedül?


2013. júl. 8. 19:24
 1/6 A kérdező kommentje:
"Távolság nem számît,vonat,busz elvisz,ha mehetsz oda,anyádékat meggyőzöm!!!!pá" Ezt is Silvia irta
2013. júl. 8. 19:25
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy hülyeség egy egész párbeszédet ide berakni -.-'
2013. júl. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor miért gondolom azt, hogy valami érdekeset fogok olvasni?
2013. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A baratom 200jmre lakik engem emgwdnek de 3 honapja jartunk:) igaz ot leengedtek ugye az elejn:) o 17 eves amikor osszejottunk ak 16 volt:)
2013. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a szarért olvastam végig? Átkozott légy
2013. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat -.-"
2013. júl. 8. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!