Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket mennyire zavarna egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket mennyire zavarna egy kapcsolatban, ha a barátnőd (vagy feleséged) jóval többet keres nálad? Illetve egy nő számára ez zavaró?

Figyelt kérdés

Mostanában randizgatok egy lánnyal,nagyon tetszik nekem és nagyon kedves is, viszont kb. háromszor annyit keres jelenleg, mint én (70-200), amúgy azon vagyok folymatosan, hogy én is változtassak a helyzetemen, bár ez nem olyan egyszerű. Ennek ellenére ha elmegyünk közös programokat csinálni, általában én szoktam fizetni, bár Ő ezt nem nagyon akarja, már mondta is.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mennyiben befolyásol ez egy kapcsolatot?


2013. júl. 7. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem nem lenne zavaró.

az viszont már annál inkább, ha ő fizetne mindent. keressek báemiylen keveset is, nemhagynám, hogy "eltartson".

2013. júl. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
emancipáció...Hadd fizessen ő is!!!
2013. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!