Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet figyelmen kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet figyelmen kívül hagyni egy kapcsolatban a zavaró tényezőket?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a párommal, nagyon jól meg vagyunk együtt, de nincs kedvem a szexhez. Anyagi, családi és egészségügyi problémáim is vannak, nagyon hamar kimerülök, minden nap fáradt vagyok, és csak összebújni, beszélgetni van kedvem. Hogy lehet egy kapcsolatban a fent említett problémákat kizárni, hogy normálisan működjön a szex? Állandóan a problémáimon kattogok, így nem tudok normálisan ellazulni. A megoldásuk pedig nem megy egykönnyen sajnos. A válaszokat előre is köszönöm. 25/L
2013. ápr. 2. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, amikor én vagyok hasonló helyzetben, általában tartunk egy csajos napot a legjobb barátnőmmel. Olyankor kipanaszkodom magam, ő végighallgat, és sokszor már attól jobban érzem magam, hogy kiadhattam magamból azt a sok problémát. Néha az is elég, hogy az ember kibeszélje magából, és egy kicsit könnyebbnek érzi utána a lelkét.

Persze ez csak egy tipp, és nyilván hosszútávú megoldásnak nem tekinthető, de abban talán segíthet, hogy ne kattogj ezeken folyton és el tudd terelni a gondolataidat. :)


22/L

2013. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meg kell tanulni pihenni. amikor pihensz akkor becsukod a szemedet, lazítasz és nem gondolsz semmire. Persze eme folyamat megtanulása hosszú folyamat.


Nekem pl 2 évembe telt hogy ne idegeskedjek, senki és semmi se tudjon felidegesíteni. Mostanra eljutottam egy olyan szintre hogy fél éve nem aggódom semmin, annak örülök ami van, ami meg jön azt próbálom megoldani legjobb tudásom szerinte, de nem mérgelődök rajta, meg nem töprengek órákat azon hogy mi lesz.

2013. ápr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos sehogy nem lehet kizárni, vagyis nagyon nagyon nehéz. Akár én is írhattam volna a kérdést, annyi különbséggel, hogy mi kicsit régebb óta vagyunk együtt. A barátod, hogy viszonyul az összebújós, beszélgetős dologhoz? Nálunk az volt az egyik probléma, hogy nehezen értette meg és mindig szex lett az összebújásból. De én tudtam, hogy nem vagyok ott fejben és csak még rosszabbul éreztem magam az egésztől. Viszont sok odafigyeléssel vagy humorral javítható a helyzet, de ahhoz az kell, hogy tényleg nagyon szeressen és megértő legyen. Egy párkapcsolatnak ez is az egyik lényege, hogy ha az egyik fél rossz passzban van a másikra tud támaszkodni és ki tudja segíteni a bajból, jobb kedvre tudja deríteni. Az nagyon rossz, ha amúgy is sok probléma mellé még az is hozzájön, hogy a szex is egy plusz gond lesz. Valójában semmi okosat nem tudtam írni, de nem vagy ezzel egyedül. Nekem sok barátnőm van hasonló cipőben és hát ilyenkor jön ki a legjobban a különbség, hogy máshogy működik egy nő, mint egy férfi. Sok férfi a szexet használja a stressz levezetésére, de engem például a stressz megakadályoz abban, hogy teljesen át tudjam magam adni és kikapcsolni az agyam. Kitartás. Remélem hamar rendeződnek, vagy már rendeződött a dolog. :)
2013. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!