Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek barátnője van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek barátnője van, miért tapad rá több csaj, mint azelőtt, mikor nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
Ez általában tényleg így van..Nagyon kiváncsi vagyok erre. Nem volt barátnőm, nem tapadtak rám a csajok..De kb. egy sem. Most meg lett, és oda jönnek ölelgetni meg minden.
2013. júl. 7. 01:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert mindig az kell nekik, aki elérhetetlen, másrészről pedig vetélytársak látnak a barátnődben.
2013. júl. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hmm... Lehet velük bunkózni :)
2013. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. júl. 7. 01:51
 4/13 anonim ***** válasza:

mert barinő nélkül szomi voltál, ez valahogy látszott rajtad. és a szomi fiú nem kell a lányoknak.

barinővel már nagyobb lett az életkedved, és az ilyen fiúkat jobban szeretik a lányok. ilyesmi lehet a magyarázat.

2013. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vagy mert nem kaphatnak meg,vagy kísért a sors :D
2013. júl. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nem bélabá hazai dezodorját veszik, hanem axe-ot vagy más márkás cuccot, nem magdi néni ruháit gondolják menőnek, hanem a nike-t adidast... van van reklám, van vevő, ha van vevő akkor meg azt gondolják, hogy jó, mert ha szar akkor nem vennék.
2013. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem barátnő nélkül is nagyon jó életkedvem van, sugárzom a boldogságtól, mégsem jön hozzám senki. Tehát ez rossz magyarázat.
2013. júl. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kinézeten múlik minden!
2013. júl. 7. 01:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Azzal sincs gondom, meg vagyok elégedve magammal.
2013. júl. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én ronda vagyok de vannak lányok, akik helyesnek látnak, akkor most ogy is van ez?! Ja, amúgy igen a legtöbb csinibaba a pofámba vágta már, hogy ronda vagyok és nekem nem is lehet sosem barátnőm meg csodálkoznának, ha lány szóba állna velem. Erre mégis vannak lányok, akik helyesnek tartottak már.
2013. júl. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!