Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok megtegyem?

Figyelt kérdés

2 éve járok egy sráccal.Nagyon szeretem őt, ő az életem értelme.De sajnos félrelépett=( igaz,csak egy csók volt,még a nyáron.De akkor is megtette.Én meg visszafogadtam.Nem bánom, hogy így döntöttem, de nagyon rossz ez így, akárhányszor látok egy másik lányt,eszembe jut,hogy megtette, meg hogy akár ez is lehet az a csaj(aki lekapta,és barátom visszacsókolt?:( ) Lehet, hogy nem jó döntés ez, de arra gondoltam,visszaadom.Csakis bosszúból.Nagyon sokat gondolkodtam ezen, tudom akkor lesüllyednék az ő szintjére, de már ez sem érdekel. csak egy csók lenne.

Mit gondoltok? Köszönöm előre is

18/L


2009. okt. 17. 08:34
1 2
 11/15 Andrewka ***** válasza:

Ha meg tudtál neki bocsátani akkor "elvileg" tiszta lappal folytattátok a kapcsolatot és te leszel aki a rossz lesz mert félrelépsz. Ha meg nem tudsz neki megbocsátani akkor szakíts vele akármennyire is fáj

22/f

2009. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség. Ha ilyenek járnak a fejedben, inkább szakíts vele és keress egy másik srácot! Nehogy már lesüllyedj az ő szintjére! Én amúgy meg se bocsátottam volna neki a helyedben, de különbözőek vagyunk. A lényeg, hogy szerintem ne bosszuld meg, az gyerekes és kicsinyes dolog, normális embernek eszébe se jut ilyesmi.
2009. okt. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mikor velem megtette a baratom....akkor meg hetekig gondolkoztam rajta,hogy szakitsak-e vele miutan visszafogadtam.Minden alkalomal elmondtam neki,hogy eszembe jutott es mennyire faj es nem birok szabadulni a gondolatol..megbeszeltuk!Azota egyre ritkabban jutt eszembe es egyre jobban bizzom benne.Kivanom,hogy nalad is igy legyen:)

Puszillak^^

2009. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok=) Sok erőt adtatok:)
2009. okt. 21. 18:05
 15/15 anonim ***** válasza:
Jajj, ne legyél már gyerekes!
2009. okt. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!