Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok megtegyem?

Figyelt kérdés

2 éve járok egy sráccal.Nagyon szeretem őt, ő az életem értelme.De sajnos félrelépett=( igaz,csak egy csók volt,még a nyáron.De akkor is megtette.Én meg visszafogadtam.Nem bánom, hogy így döntöttem, de nagyon rossz ez így, akárhányszor látok egy másik lányt,eszembe jut,hogy megtette, meg hogy akár ez is lehet az a csaj(aki lekapta,és barátom visszacsókolt?:( ) Lehet, hogy nem jó döntés ez, de arra gondoltam,visszaadom.Csakis bosszúból.Nagyon sokat gondolkodtam ezen, tudom akkor lesüllyednék az ő szintjére, de már ez sem érdekel. csak egy csók lenne.

Mit gondoltok? Köszönöm előre is

18/L


2009. okt. 17. 08:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Fuuu szerintem tedd meg, én mikor visszacsaltam totál elmúlt a haragom meg a bánatom,de embere válogatja lehet te nem így fogsz érezni!
2009. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
miért tennéd meg? ettől szerinted jobban fogod érezni magad? tudja hogy mit érzel ez iránt? szerintem meg kéne beszélned vele,hogy még mindig zavar, hogy "megcsalt" (kinek mi a megcsalás;)) téged, szerintem gondold végig, mert most nem kérdeznéd meg ezt ha úgy gondolnád, megéri visszaadni a megcsalást, meg egyáltalán mi értelme annak, hogy úgy gondolod, hogy megérte visszafogadni a srácot utána meg azt fontolgatod, hogy háhá ha ő megcsalt akkor én is, és ettől érzed magad jobban?
2009. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ilyen téren még nincs tapasztalatom=( De beszéltem vele, mondtam mennyire fáj, és számíthat rá, hogy visszakapja! Nagyon szomorú lett,kért hogy ne tegyen, nem tudom mit tegyek.Ő szeret ez egész biztos,én meg aztán pláne=(
2009. okt. 17. 08:57
 4/15 anonim válasza:
100%
Szerintem ne add vissza neki.Csak bonyolítanád a dolgokat és nem oldanál meg vele semmit.Vagy bocsásd meg neki,vagy ha nem megy,akkor szerintem szakíts vele.
2009. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
biztos,h csak csok volt???vagy melyen te is erzed hogy volt mas is,es az zavar.
2009. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanez volta helyzet nálunk is. Szerencsére a páromnak hatalmas szíve van és ő is megbocsátott, azóta azon dolgozom, hogy visszaszerezzem a bizalmát, ha nem is 100%-osan, de legalább a 80%át.

Ne tedd meg,ha jót akarsz magadnak!

2009. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8.55-ös vagyok, nah megbeszéltétek, tudja hogy rosszat tett, meg is bánta,sztem hogy mondtad neki hogy még mindig fáj, ez gyötri őt, szal szerintem ez pont elég neki, amúgy se éreznéd jobban magad ha visszaadod mert tudod hogy mennyire szomorú a történtek miatt
2009. okt. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem csak csók volt, de soha nem biztos semmi.Melegen ajánlom,mert ha kiderülne,hogy több is volt....=(hát azt nem élném túl :'(
2009. okt. 17. 14:33
 9/15 anonim válasza:
Szerintem ne tedd meg.Mert lehet hogy ez a kapcsolatod végét jelentené. Mert elvégre nemtudhatod hogy a barátod miért csinálta,vagy egyszerüen csak megtörtént.Inkább fejelcsd el az egészet és beszéld meg vele.
2009. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem közöld vele, hogy úgy érzed meg kell tenned a lelki békéd miatt, és tedd meg. Utána lépj túl rajta.


Ez a lesüllyedek az ő szintjére duma pedig:

Ha vele vagy, a párod, akkor egy szinten vagytok. Egy kapcsolatban nem kéne hogy az egyik följebbvalónak érezze magát.

2009. okt. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!