Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés
2013. júl. 5. 15:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt mondanám neki, hogy ezt már buktad...már van egy :DD
2013. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem választanék olyan párt. Mivel a gyerek téma korán előjön az ismerkedés során (nem mint saját, hanem beszélni általánosan gyerekekről), nem nehéz az ilyet kiszűrni annak, aki ki akarja szűrni.
2013. júl. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Örülnék neki, én sem szeretnék. 21/F
2013. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mivel tudom, hogy én akarok, ezért olyannal tudom csak elképzelni az életem aki szintén akar. Nem terveznék olyannal aki nem akar gyereket. (persze lehet, hogy valaki azt mondja nem akar, aztán lesz gyereke és imádni fogja)
2013. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem bánnám, én sem igazán szeretnék. Jobban zavarna, ha mindenáron szeretne.

34/N

2013. júl. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én erre a romlott világra ,már nem szívesen hoznék gyermeket :S Persze még fiatal is vagyok hozzá és egyenlőre szó sincs ilyesmiről,de a barátom szeretne legalább egy gyereket majd egyszer. De néha csak elszörnyedek,hogy milyen a mai világ és nem szeretném ,ha az én gyermekem ilyen világba születne és ilyen világszemlélettel és felfogással rendelkezne mint sok mai gyerek.
2013. júl. 5. 15:53
 7/14 anonim ***** válasza:
de a te gyereked boldog lenne, és nem érdekelné milyen világ van, mert megadnál neki mindent :) Ezáltal másképp látná a világot.
2013. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%

"Én erre a romlott világra ,már nem szívesen hoznék gyermeket"


Na nemár, aztán milyen világra hoznál gyereket? A sötét középkor volt a jó világ? A világháborúk környéke? Az ókor? A szocializmus?

2013. júl. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem az sem volt nyilván jó világ ,de amikor a bevásárló központokban a pedo macis műsor nyomják szegény kisgyerekeknek és ez a normál az kicsit ledöbbentő.
2013. júl. 5. 15:57
 10/14 Amado atya ***** válasza:
Örülnék neki.
2013. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!