Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nehezebb a férfiaknak? 20/f

Figyelt kérdés
Nem akarom annyira részletezni , mert akkor mindenkit szét b**sz az ideg. Szóval nem igazán párkapcsolat választás terén (bár ott is). Hanem inkább magában az életben ((nem részletezem miért, szerintem ki lehet találni)) munka stb..
2013. júl. 2. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem :D ez személyiségfüggő
2013. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem. miért lenne nehezebb? sőt, nektek könnyebb.. nekünk még mindig nem jut elég elismerés...:(
2013. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen csak szerinted xd
2013. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Hogyne, ti szültök gyereket, és vezettek háztartást úgy, hogy közben még dolgozni is kell, közben odafigyelni a gyerekre és amennyire lehet a párotokra is... Ti kaptok sokkal nehezebben munkát azért, mert "úgyis elmegy szülni pár év múlva", vagy leb*szást azért, mert mondjuk nem tudtok bemenni, mert beteg a gyerek (kivétel a szerencsésebbek)...

Remélem, érzed az iróniát!

2013. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem mindkét nemnek másfajta nehézségekkel kell szembesülni. Csak lelki érettség kell ennek az elfogadásához.
2013. júl. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nagyon részleteztem mégis páran felkapták a vizet:D de okés akkor legyen számomra nehezebb!
2013. júl. 2. 22:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kaptam fel a vizet, tényeket írtam. :)
2013. júl. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hú, már volt egy ilyen kérdés, ott részletesen kifejtettem, mit gondolok. A lényeg az volt, hogy nem nemek szerint oszlik el, hogy kinek nehezebb, hanem, aszerint, hogy kinek mit dob az élet. Pl nekem rendkívül fájdalmas a menstruációm, és ehelyett bármilyen fiús kellemetlenséget bevállalnék. Vagy pl fiúk közül, aki alapjáraton nagyon sovány, sokat kell tennie, ha izmos akar lenni. Nekem megy gyógyszerezni magam, hogy ne fájjon. Ezért mondom, hogy attól függ, hogy milyennek születsz, de nem attól, hogy fiúnak, vagy lánynak.
2013. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!