Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ilyen tulajdonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen tulajdonságokkal ha jó pasi lennék se sikerült volna csajt szereznem?

Figyelt kérdés

leírom milyen vagyok belsőleg

társaságba nem érzem jól magam csak a barátaim közt mikor suliba jártam csak ültem senkivel nem beszéltem csak ha ketten vagy hárman voltunk haverokkal

ha buliba megyek 1 óra múlva haza megyek mert nem érzem jól magam ,nem szoktam csajokkal beszélgetni ,osztálytársammal aki csaj volt azzal dumáltam csak rajta kívül nem is igen beszéltem csajokkal még élőbe

eddig 3 csajnál próbálkoztam mind elhajtott

vissza húzódó vagyok csendes ,otthon meg agresszív,

félek az emberek között majd feszült leszek és ideges

szerintetek ha kinézetre jó pasi vagyok akkor ilyen tulajdonságokkal jó külső ellenére se sikerülne felszedni valakit


22 f


2013. júl. 1. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehezebb dolgod lesz, de nem a kinézeteden van itt a hangsúly, hanem hogy nagyon zárkózott vagy. Nem azért, mert unod a bulit, hanem mert alig beszélgetsz valakivel. Így nem lehet ismerkedni.
2013. júl. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nagy adag önfegyelem nem ártana...nem kell mindig azt tenned amit érzel. (idegességet és a frusztrációt le kell vezetni máshol pl kickbox, az agressziót meg el kell fojtanod)
2013. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Már lenézést, de ki a csoda tudja elfojtani az agressziót büntetlenül? Ha elfojtod, akkor kitör belőled, és tuti akkor, amikor a legrosszabb.


Szerintem a legfontosabb dolgod az volna, hogy kibékülj önmagaddal. Miért vagy zárkózott, és mi idegesít? Válaszold meg a kérdéseket. Biztos, hogy így akarsz élni? Mitől olyan félelmetes számodra a világ, és az emberek? Ezzel kellene egy kicsit tisztába jönni. Olyan ez, mint mikor volt egy kiskutyám, és csak és kizárólag azoknak az embereknek ment neki, akik féltek tőle. Szerintem a félelemmel, és elfojtott dühvel azokat az embereket vonzod magadhoz, akiket ezzel feldühítesz, ahogy a kiskutyámat is dühítette a félelem. Háborúzni akarsz, vagy barátkozni?

2013. júl. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

sok rossz ember , akik megvertek és utánna bántotak ,akik nem vertek meg de bántottak , apám meghalt mikor kicsi voltam és készítetek rá hogy ha nagy leszek maghal csak nem lettem nagy mert 7 éves voltam mikor meghalt ,tesóm nincs ,

itt nyomor volt és depresszíó ,anyám hogy tartson el stb...

mostoha faterom nálunk volt rá 5 évig köszönő viszony se voltunk ilyesmik most hosszú lenne mindent részletesen leírni

2013. júl. 10. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!